בלוגים

מלפני:
מציג 1 ל-5 מתוך 111 מאמרים.
קיץ עם אבא
צפיות: 10130 · פורסם: 3025 days ago

חזרתי מעבודה, קניתי פיצה שלמה לי ולאבא, ראינו תוכניות בטלוויזיה, הכנתי את העבודות שהייתי צריך להגיש וכבר ירד הערב. אבא שאז היה בן 45 אבל נראה חצי מגילו, גבוה בריא ובכושר טוב, הציע שאני אבוא אתו לריצת ערב שהיה מתמיד בה, כבר אז אהבתי לשמור על כושר טוב בשביל הצבא וגופי כבר היה בנוי טוב, אבא הביא לי מכנסיים קצרים ואמר שאני צריך ללבוש רק את המכנסיים, בלי התחתונים כי אחר-כך תהיה לי שפשפת מהריצה. הורדתי את התחתונים ושמתי לב שאבא בוחן אותי בזמן שאני מתלבש, ''התפתחת יפה ילד'' אמר אבא תוך כדי שהוא מתמקד בזין שלי שכבר אז היה ארוך ועבה, ''אני מקווה שאתה דואג לפתח את כל השרירים בגוף ילד'' הבנתי למה אבא התכוון אבל כאילו לא התייחסתי . אבא ואני חזרנו מהריצה מזיעים ואבא אמר ''בוא נתקלח ביחד, כמו שהייתי מביא אותך מהים כשהיית ילד'' פתאום הבחנתי בבליטה שיצאה לה מהמכנסיים של אבא שגם היה בלי תחתונים, ''טוב'' עניתי והתחלתי להתפשט, אבא הוריד את המכנסיים ונדהמתי לראות זין יפהפה בן 25 ס''מ בערך עבה עם חצי זקפה, הזין שלי כבר התחיל להתרומם והסתובבתי לכיוון ברז המים כדי שאבא לא יבחין בזקפה. פתחתי את המים והתחלתי לשטוף את עצמי מהזיעה, אבא לקח את הסבון והתחיל לרחוץ אותי כמו שהייתי ילד, הוא התחיל עם הגב וירד לאט אל הישבן שלי והחדיר את ידו אל תוכי, ''תסתובב ילד'' אמר אבא ולא ידעתי מה לעשות עם הזקפה, שמתי את שתי הידיים על הזין כדי להסתיר מאבא את הזקפה והוא חייך ואמר: ''זה בסדר ילד, אני בגילך כל היום הייתי מסתובב עם זקפה בתחתונים ובמקלחות''. אבא הוריד לי את הידיים והתחיל לסבן לי את הזין לכל האורך וראיתי שאבא מסבן את הזין שלו תוך כדי, ''אני מקווה שאתה עושה בו שימוש נכון ילד'',ראיתי שהזין של אבא היה כבר קשיח ואדום ''כן אני כבר ילד גדול'' עניתי והשמעתי אנחה קלה, אבא ירד עם הסבון לביצים שלי והתחיל לשפשף אותם בעדינות כזאת, ''אתה מאונן הרבה ילד?'' שאל אבא, ''לפעמים'' עניתי בשקט. ''אתה צריך להחזיק את הזין חזק ולאונן בעדינות ילד לא רק בשביל לגמור אלא גם בשביל שתהנה'' אמר אבא תוך כדי שהוא מאונן לי בעדינות. אבא שטף ממני את הסבון והתחיל ללקק לי את הזין לכל אורכו,ירד לביצים ושאב כל ביצה, אבא החדיר בבת אחת את הזין לגרון שלו ומצץ בלהט ותוך כדי הוא מחדיר לי אצבע לחור שלי בתחת. ''אבא אני גם רוצה למצוץ לך'' אמרתי וסבא אמר לי לרדת על ארבע והצמיד לי את הזין לפנים ''בהתחלה רק תלקק אותו ילד'' אמר והתחלתי ללקק עם הלשון שלי את כל הזין הארוך של אבא, ''טוב ילד, אתה מתחיל ללמוד אני רואה'' אמר, והחזיק לי את הראש בזמן שהוא עולה ויורד על הזין שלו, ''עכשיו תכניס רק את הראש של הזין'' אמר אבא והתחלתי למצוץ לאבא. ''אתה רק תמצוץ ואני אכניס לך אותו כל פעם קצת'' אמר אבא בזמן שהוא מחדיר לי את הזין בעדינות לגרון, המשכתי למצוץ בתענוג את הזין ואבא לקח מגבת רטובה והתחיל להצליף בי בתחת, כשאני על ארבע מוצץ לו. ''קום ילד, בוא למיטה של אבא, אני יעשה לך טוב'' אמר אבא, התנגבנו והלכנו לחדר של אבא. אבא ישב ערום על המיטה ואמר: ''בוא ילד תשכב לאבא על הברכיים עם הטוסיק אליי'', אמר החזיק מקל ארוך ביד והתחיל להצליף בי, ''אתה אוהב את זה אני רואה'' אמר אבא
בזמן שהזין שלי שוב מתנפח על הברכיים שלו,אבא המשיך להכות אותי בישבן עד שהרגשתי שהישבן שלי נשרף מתענוג. אבא השכיב אותי על המיטה עם התחת בולט החוצה והתחיל ללקק לי את החור בתחת ומידי פעם נותן לי עוד סטירה על אחד מהישבנים, ''כיף לך ילד?'' שאל אבא, ''כן תמשיך אני אוהב את זה'' עניתי . אבא הביא שמן תינוקות והתחיל למרוח לי את פי הטבעת תוך כדי שהוא מחדיר אצבעות עמוק בתוכי. אבא נצמד אליי עם הזין והחליק את הזין שלו על התחת שלי בחוזקה ואמר:'' עכשיו ילד אני יחדיר לך את הזין לתחת'' והבטיח שיעשה את זה לאט, אבא התחיל לחדור לאט והרגשתי שהזין הענק של אבא מפלח לי את התחת. ''כן אבא
בא אתה טוב'' צעקתי מתענוג בזמן שאני מביא ביד ונדפק מאחורה. ''אני מגביר קצת את המהירות ילד'' אמר תוך כדי שהוא דוהר עליי וצובט לי את הפטמות הזקורות שלי. פתאום הרגשתי נוזל חם מתפרץ לי לתוך התחת, ''אני גומר עלייך ילד'' אמר אבא והוציא את הזין לשפוך לי על הגב את מה שנשאר ומרח לי את כל הגב אבא הפך אותי והתחיל למצוץ לי בחוזקה וגם הכניס לי אצבעות לתחת, ''אה אבא כן'' ויריתי שפריץ של זרע חם על הפנים של אבא ליקק את כל הזרע שהיה לי על הזין ואת כל הגוף ואמר: ''בוא ילד נכנס להתקלח עוד פעם, מחר יום חדש...''

מי אמר סטרייט לא מזיין גבר-חלק א'?
צפיות: 9062 · פורסם: 2716 days ago

הכול התחיל בגיל 21 החלטתי שאני רוצה חופש מכולם החלטתי לשכור לי דירה באילת. דברתי עם בעל בית של דירה הוא אומר דירה הזאת היא לשותפים, אז התקשרתי לחבר הכי טוב שלי טום, טום אומר שאין בעיה הוא זורם מאוד. טום היה בשבילי הגבר החתיך ביותר שיש על כל אדמות שיער שחור עיניים חומות, גוף שרירי, שיער רק בית שחי ובזין, תחת מוצק וסטרייט.
אני וטום מכירים עד מתקופות חטיבה עשינו הכול ביחד זיינו ביחד, עשינו ביחד ביד הכול עשינו ביחד. טום לא ידע שאני דו מיני. כל שבוע אני טום היה לו מנהג להיפגש לאכול ארוחת צהריים ביחד בשביל הכיף. טום הגיע אל קניון עם גופיה שמבליטה לו את שרירים ומכנס קצר.
אני וטום ישבנו והתחלנו לדבר על מחר על נסיעה לאילת.
טום: אחי, מה קורה גבר?
אני: הכול בסדר, איך אתה?
טום: בסדר גמור, נפרדתי מספיר(ספיר הייתה חברה של טום כל יום הוא זיין אותה ללא רחמים)
אני: למה?
טום: היא לא רצתה להזדיין, לא עשיתי סקס מלא זמן.
אני: טוב אחי.
טום: עזוב שטויות, מתי מחר נוסעים?
אני: חשבתי שנעשה לילה לבן אז נטוס קבלתי מעבודה הישנה שלי שתי כרטיסי טיסה לאילת כי זכיתי בהגרלה.
טום: רציני?
אני: כן, אחי
טום: איפה נעבוד?
אני: יש מלא מקומות עבודה, חשבתי בחנות בגדים מה אתה אומר.
טום: אין בעיה זורם.
טום: אחי אני חייב לחרבן אתה בא?
אני: כן, חשבתי לעצמי לראות את טום עירום לא שווה לי?
אני וטום הלכו אל שירותים, השירותים בקניון היו שונים מכל שירותים שהיו בכל קניון שאני מכיר היה תא אחד של שירותים, ליד תא היה משתנות.
אז אני הלכתי למשתנה להשתין וטום נכנס לחרבן, נעלו את דלת הראשית כי הינו שתיים שם כל אחד תפס, אני תפסתי את משתנה וטום את אסלה. אז טום היה יכול לחרבן בדלת פתוחה גרמתי להשתין באתי לצאת אז טום אומר לי מה אתה דפוק? מה אתה יוצא חכה לי, אז אחרי 5 דקות שאני טום מדברים על נסיעה, הוא אומר שנעשה לילה לבן אצלו נביא איזה בחורה נזיין אותה ביחד כדי לחגוג את נסיעה לאילת. טוב אז טום אומר פאק אין נייר טואלט מה אני עושה?
נצליתי את הזדמנות אמרתי לטום קום ותסתובב עם תחת אלי, טום עשה את זה התחלתי ללק לו את חור וטום גנח מהנאה אומר כן, כן אתה טוב זונה, כן אתה טובה זונה שלי תנקי לי את חור מדי.
אחרי 10 דקות סיימתי לנקות לו את החור, הוא אומר לי תודה אחי, אנחנו היום נפגשים אצלי בשעה 21:00 כדי לחוגג את נסיעה, סבבה??
השעה 21:00 הגיעה הגעתי לבית של טום, אני קולט את טום עם תחתוני בריפ בלבד, טום אומר לי קדימה הבחורה פה, קדימה שים קונדום נתחיל לזיין אותה
שמתי קונדום אז התחלנו לזיין את בחורה אני בתחת וטום בכוס אחרי חצי שעה החלפנו אני מזיין אותה בכוס וטום בתחת, גרמנו ביחד, הבחורה הלכה.
טום אומר לי אני נכנס להתקלח סבבה?
טום נכנס להתקלח אני קולט שהוא השאיר את תחתוני בריפ שלו פה התחלתי להסניף אותם אז טום יוצא מקלחת עם מגבת קדימה זונה, אני רואה שאתה חרמן לי על תחתון, קדימה בוא תרוויח אותו.
אני וטום עירומים אז טום מפיל אותי על מיטה מוציא אזיקים אני על בטן התחת שלי מול הפנים של טום וטום בלי רחמים ובלי קונדום מכניס את 19 ס"מ עבה שלו לתוך התחת שלי אני גונח מכאבים, אז טום אומר לי כל גניחה שלא תהיה גניחה של הנאה אתה תקבל כף על תחת, טום מתחיל לזיין אני לא יכול לא לצעוק כי זה כאב וחור שלי כאן טום מתחיל להביא לי כפות על ימין ועל שמאול אחרי 10 דקות אני מתחיל לגנוח כעבר מהנאה, אז אני מרגיש נוזל חם בתחת הבנתי שטום גמר, הוא שיחרר אותי מאזיקים ונכנסו להתקלח שוב רק הפעם מצצתי לטום את זין, אחרי סיימנו להתקלח אז התחלנו לדבר על טיסה הסברתי לטום מתי הטיסה, מתי עבודה שלנו הכול.
אז טום שאל אותי נעבד ביחד נכון? ברור זה היה התנאי שאנחנו נבוא אנחנו עובדים ביחד.
אז טום אומר לי תקשיב כל לילה אני ישן עירום, אין לי בעיה יש מיטה זוגית רק, אנחנו נעבוד רק בערב סבבה?
אין בעיה אחי טום אומר.
הגיעה הבוקר הגענו לשדה תעופה בתל אביב, אני טום עלינו על טיסה בשעה 14:00 הגענו לאילת נסענו במונית לקנות לנו רכב פשוט קנינו לנו רכב, נסענו לקניות חזרנו סידרנו את דברים ואז טום אומר קדימה זונה מה אתה חושב אחרי אתמול אני לא ימשיך ליהנות ממך?
אז טום מביא כוס אחד פעמית מתחיל להשתין בה תוך כדי כשחיוך מלגלג מרוח על פניו הביט בו. אחזתי בכוס ביד רועדת ולגם את השתן באיטיות: ''טעים לך, אפס? תשתה... תשתה הכול. כשתסיים תניח אותה על מכסה האסלה. כשיבוא לי אמלא לך אותה מחדש. אתה יודע.... צריך להשתין על זבלים כמוך. לעשות מהם אסלה מזורגגת.'' הנוזל המריר חמוץ החליק בגרונו וירד אל קיבתו. טום שיחק בחגורת העור. קולו השקט של טום והתקיף העביר בגופו חלחלה, הוא קלט שטום פירק שלושה בקבוקי בירה רוקן ברבע שעה. עיניו היו אדומות כשציווה: ''בוא... בוא הנה, כלב מסריח. תזחל אליי... תוציא את הכלי שלי, שרמוטה. בוא, זונה... בוא אליי...אני יודע שאתה מת למצוץ לי אותו.'' התקרבתי אל מכנסי הג'ינס שלו על מנת לפתוח את כפתורי הג'ינס. טום לא לבש תחתונים ואברו העבה והארוך נחשף לעיניו מלוא תפארתו. בזהירות הכנסתי את זין שלו לפה והתחלתי למוצץ. טום אחז בשערו ודחף באכזריות את הזין עמוק לגרונו. קולות החנק שפלט רק דרבנו אותו לחזק את האחיזה. בקול מאיים הורה: ''ששש... תמצוץ, זבל... תיחנק... חסר לך שתקיא עלי... תבלע את הזין שלי... זה מה שרצית, נכון?! תקבל אותו בשקט... ובכלל... אתה צריך להגיד תודה. ברגע זה הגשמתי לך את המשאלה. מימשתי את הפנטזיה שלך... אז עכשיו תאכל אותו עמוק בגרון, כלב מסריח.
אחרי שטום גמר לי בפה הוא אומר מספיק כלב מסריח חכה יש לך את כל לילה ואת כל ימים, אתה הולך להיות עבד שלי.

בקרוב חלק השני של סיפור

הודעה חשובה בנוגע לכל סיפורי מין במשפחה
צפיות: 4781 · פורסם: 2821 days ago

היי,
תראו כל סיפורי המין משפחה שאני מעלה לבלוג שלי הם סיפורים מאתר סיפורים,הם לא סיפורים שלי אישית הם קרו. בקרוב אני יעלה את סיפור הזיון בימית 2000

המסו''ל ואני - פרק א'
צפיות: 4417 · פורסם: 3230 days ago

זה היה יום שרב. נשארתי להעביר את השבת בשמירות על הבסיס הנטוש של הגדוד ששימש גם את מפקדת החטיבה, כולי מזיע אחרי ארבע שעות שמירה בעמדה ללא צל ועם וסט מלא על הגב. החלטתי לקפוץ להישטף תחת מים קרים לפני שאני הולך לנוח. חזרתי לחדר והתחלתי להתארגן למקלחת. בעודי מתקדם לכיוון המקלחת של השומרים, קלטתי צליל של מים זורמים, אבל מכיוון שגם חיילים אחרים משתמשים במקלחות אלו הנחתי שעוד חייל חשב על הרעיון שלי. נכנסתי למקלחת והתחלתי להתפשט, הסתובבתי ואז ראיתי אותו, מטר שמונים וחמש, אף נשרי, בלונדיני, שחום עם קצת שיערות על הגוף, שרירי ובעיקר - המסו''ל שלי במסלול.
כן, המפקד שחלמתי עליו בלילות היה מולי עירום, נוטף מים שזולגים עליו בשצף מחרמן ביותר. בהיתי באיבר רפוי של 15 ס''מ בערך ומבלי משים התחיל הכלי שלי לתפוח. כששמתי לב לכך מיהרתי להיכנס לאחת המקלחות ולפתוח את זרם המים.
תוך כדי המקלחת, בעודי מנסה לחשוב על כל דבר שיוריד את הזקפה, ארז (כן, ככה קוראים לו) ניהל איתי שיחה וכל פעם שיצאה מילה מפיו יכולתי לדמיין אותו נוטף מים חצי מטר לידי.
כשיצא מהמים להתנגב הוא עמד מולי ושוב לא יכולתי לשלוט על יצרי והזקפה שלי הופיעה שוב. הוא נעמד מולי עירום ובעודו מתנגב הציע לי לבוא לשבת איתו בחדרו ולהעביר את השבת. ואני, שחלמתי עליו במשך כל המסלול, הסכמתי מיד.

יצאתי מהמים והתנגבתי, מנסה להסתיר את הזקפה שלי תוך כדי ולעשות הכול מהר כדי לצאת איתו לכיוון חדרו. כשהגענו, הוא הוריד את החולצות שלבש והתיישבנו על המיטות, תוך שהוא מציע לי גם להוריד חולצה ומתנצל על כך שחם בחדרו ושאין מאוורר. הוא הציע לי שתייה וחטיפים ודיברנו מעט, הוא סיפר לי שלא מזמן נפרד מחברתו ושהוא די בודד ובגלל זה הוא שמח לסגור את השבת פה ולא בבית, ארז שאל וחקר אודותיי, אם הייתה לי חברה ואיך אני מרגיש בתפקיד (חייל במבצעים - תפקיד שהוא סידר לי) סיפרתי לו שאין לי חברה ושכיף לי בתפקיד. הוא הפעיל את הטלוויזיה וממנה ניבטו שני גברים חסונים, עירומים כביום היוולדם, אחד שחור ושני לבן, כשהלבן מזיין את השחור.
''הרי אמרת שהייתה לך חברה!'' קראתי בהלם יותר מאשר משמחה.
''ביומיום אני חובב כוס ודגדגן, אך מידי פעם אני אוהב לתת בתחת, כשהתחת חמוד.'' אמר.
''זה אומר שלדעתך, התחת שלי חמוד?'' חייכתי לעברו אחד מהחיוכים המפתים שלי.
''התחת שלך חמוד והגוף שלך הורס.'' חייכתי שוב ובתוך תוכי הסכמתי איתו, 1.80 מ', שמונה קוביות, שרירי חזה מדהימים ואיבר של עשרים ס''מ אך לא עבה במיוחד.

ארז קם ומשך אותי אליו, קירב את פניי לפניו ודחף את לשונו לפי, הא החל להוריד את ידיו לעכוזי והצמיד אותי לגופו. אט-אט ירד עם שפתיו לצווארי, מולל את פטמותיי עם לשונו, עובר על השסע שבין שרירי החזה ומשם היישר לבטני. לפתע הפיל אותי על מיטתו ומשך את מכנסיי למטה, הריח את איברי מבעד לתחתונים ומשך אותם למטה - מה שגרם לאיברי לקפוץ על פניו ולפגוע בעינו. הוא הסתובב ל-69, ראיתי את חבילתו מול פניי. הורדתי את תחתוני הבוקסר שלבש, פעולה שחשפה איבר עומד של 25 ס''מ, ביצים ענקיות ותלתלים בלונדינים. צחקתי ואמרתי לארז שיש לו ביצים בגודל של ביצי תרנגולת והוא השיב ואמר:
''כן, אבל הן הרבה יותר טעימות.'' הסכמתי והכנסתי את איברו לפי, מכיוון פיו נשמעה אנחת הנאה. מצצתי לאט את האיבר, שאבתי, ליקקתי, דגדגתי, עשיתי הכול כדי לענג את המסו''ל הנערץ שלי, התעסקתי אך ורק באיברו ובגופו החטוב מבלי לשים לב למה שהולך אצלי למטה, העברתי את אצבעי הרטובה לאורך החריץ שמקשר בין חור התחת לאשכים, דבר ששיגע וחרמן אותו. לפתע, הרגשתי את ביציי רועדות ואת נוזל הזרע מתחיל לעלות במעלה הזין שלי. הספקתי לצעוק:
''ארז, אני גומר.''
אך הוא לא הספיק להרחיק את פרצופו ואני כבר גמרתי כשכל השפיך שלי מרוח על פרצופו המשורטט, הסתכלתי עליו וצחקתי, הוא סובב את גופו והחל מדגדג אותי ושואל: ''מה מצחיק אותך? זה הדגדוגים, או אולי הצביטות?'' השבתי שאני צוחק כי אני שמח, כי אחד מהגברים הכי סקסיים בעולם נמצא לידי ומלא בשפיך שלי. הוא חייך ונשק על שפתיי ואני ליקקתי את השפיך מפניו. לאחר מכן הוא הרים את רגליי, בעודי שוכב על הגב, והחל ללקק את התחת שלי, יוצר בעזרת לשונו עיגולים מסביב לחור התחת, דבר שהטריף וחרמן אותי.
''אני רטוב ומוכן.'' אמרתי לו לאחר כמה דקות. הוא שלח את ידו לשידה שליד המיטה ושלף קונדום. התרוממתי למצב ישיבה, קירבתי את ידי לאיברו ועיסתי אותו עד שעמד קשיח כתורן, לקחתי את הקונדום והלבשתי אותו עליו. ירדתי לאיברו ונתתי לו ליקוק, ''יאמי! טעם שוקולד.''
הוא החזיר אותי למצב שכיבה, הניח את רגליי על כתפיו והחל לחדור אליי באיטיות. הרגשתי בעננים, סוף סוף מושא הערצתי מזיין אותי. ראיתי את שרירי הבטן שלו מתכווצים והרגשתי את שרירי העכוז עובדים.
''זיין אותי חזק, זיין אותי כמו שור.'' אמרתי לו, והוא זיין. זיין כמו מלך, זיין כמו שלא זיינו אותי מעולם. ארז דפק ואני סיפרתי, סיפרתי איך הייתי מפנטז עליו בלילות, באוהל, במיטה, בבית, איך חלמתי לראות את גופו העירום מולי, איך חלמתי שהוא פותח אותי. ארז החל להגביר את הקצב, מהר יותר וחזק יותר, אגלי הזיעה נוטפים מראשו ומחזהו ונוחתים על איברו ועל המיטה. ארז רכן לעברי והחל להפעיל יותר כוח בחדירה. הוא הוציא כמעט את כל הכלי, למעט הכיפה, ובמכה אחת החדיר את כולו פנימה, הרגשתי את זרם הזרע עולה ומטפס לאורך האיבר ונתקע בגומי.
''וואו!'' אמר אחרי שנרגע מעט, ''איזה זיון מדהים זה היה.'' ארז שלף את איברו ממני, זרק את הקונדום הצידה, נשכב לידי והחל ללטף את פיטמתי וחזי, השעה הייתה כבר 18:00.
''מתי אתה שומר שוב?'' שאל.
''ב-20:00.'' עניתי לו.
''אולי נמצא לך מחליף, אני רוצה שנשכב ככה ביחד לנצח.''
''לא כדאי.'' אמרתי, ''אני לא רוצה שיתחילו לשאול שאלות.''
''אם ככה, תבטיח שתבוא אליי אחרי השמירה. אני אשאיר לך מפתח מעל ארון החשמל.'' צחקתי והסכמתי, נשקתי עליו והמשכתי לשכב לידו, כך נרדמתי. ארז העיר אותי ברבע לשמונה ואמר שאני צריך ללכת להתארגן לשמירה, התארגנתי, נשקתי על שפתיו, חפנתי את מפשעתו והתקדמתי לעבר עמדת השמירה

אבא ואני-פרק ד' אחרון
צפיות: 4302 · פורסם: 2821 days ago

מיותר לציין שאחרי היום והלילה הבלתי נשכחים, ישנתי כמו תינוק. נרדמתי עם הרגשה חמימה ובטוחה של בן שגילה אבא חדש, אוהב ורך, בצד אבא שתלטן, מיוחם ומרגש מינית.

בשש וחצי בבוקר יום שישי, אבא בא להעיר אותי. פקחתי את עיניי וראיתי אותו עומד ליד מיטתי לבוש בתחתוני בוקסר בלבד. הר שמן ושעיר לבוש בתחתוני בוקסר. מצד אחד נפלו להן הביצים הגדולות והשעירות שלו (שנראו שכבר הספיקו להתמלא בזרע בשעות הלילה) ומהצד השני נשמט הכלי העבה שלו. כל כך שמחתי לראותו. הוא חייך אליי חושף שיניים צחורות ואני חייכתי אליו חזרה. אבא הניח את ידיו על מותניו, מרוצה מעצמו.
''בוקר טוב, בן.''
''בוקר טוב, אבא.'' עניתי ושלחתי את ידי לחבילה שלו. תוך מספר שניות קטן התעורר הזין שלו לחיים ויצר בליטה ענקית בתחתוני הבוקסר.
''אוי, יואבי.'' נאנח אבא. ''אין לך מושג מה אתה עושה לי, אני רק חושב עליך וכבר נעמד לי הזין.'' באותו הזמן אני כבר מספיק לצאת מהמיטה, לרדת על ברכיי ולהגיד לאבא: ''תן לי הזדמנות להגיד גם לו בוקר טוב.'' ושולף את הזין שלו מתחתוני הבוקסר.
''לא עכשיו, יואב, זה לא זמן מתאים כל כך.'' אך אני מתעלם ממנו ובולע את הזין העומד שלו בתוך פי.
''הוווו....'' אני שומע את אבא נאנח ואני רק מגביר את היניקה שלי בעקבות כך. ''יואב, בבקשה תפסיק.'' אבא נהיה תקיף, ואני בשלי מוצץ ונהנה מהארומה של הזין של אבא, ריח של זיעת ערווה מגרה. ''יואב, די!'' לפתע אבא צועק עליי וסוטר לפניי. הסטירה שלו אכן גורמת לי להפסיק למצוץ ואני נסוג מושפל מהזין שלו. דמעה זולגת מקרן עיני. ''אני מצטער, יואבי, לא התכוונתי לכך, פשוט אתמול גם לאמא שלך היו צרכים, אתה יודע... בכל זאת אנחנו זוג נשוי... ולא... לא הספקתי להתקלח מאז.''

מבוכה גדולה השתררה בחדר.

הרגשתי מושפל ונבוך מכל הסיטואציה: הסטירה, היחס שלו כלפיי והידיעה שמצצתי זין לא נקי שהיה ב... כנראה שאבא הרגיש קצת פחות נבוך ממני כי הזין שלו עדיין עמד מתגרה מול פניי. אבא תפס את פניי בשתי ידיו. ''מצטער, לא הייתי צריך בכלל להגיד לך את זה... לא היית צריך לדעת מזה... גם אמרתי לך לא למצוץ לי ואתה התעקשת... אבל...''
''אבל מה, אבא?'' שאלתי כמעט בלחש, עדיין קצת דומע ומבולבל.
''אבל אם כבר התחלת, אולי תמשיך לנקות את המוט שלי?''
''אני מעדיף שלא, אבא... באמת קצת נהיה מוגזם כל מה שקורה כאן...''
''אני רואה שלפי הזין שלך שהתחיל לעמוד שוב, זה דווקא כן מדליק אותך, בן.'' אבא לחש. ''תפתח את הפה שלך, כי אבא שלך מבקש ממך לפתוח את הפה החמוד שלך ואתה תעשה בדיוק מה שאבא שלך מבקש ממך.'' למראה אבא שלי: מיוחם ותקיף, למראה הכרס השעירה שלו ניצבת מולי ומאיימת, הרגשתי שחומות ההתנגדות שלי נופלות, עצמתי את עיניי ופתחתי את פי. שיעשה מה שהוא רוצה, העיקר לרצות אותו, חשבתי לעצמי. אבא החל משחיל את הזין שלו לתוך פי, מכניס ומוציא את הזין שלו, מזיין לי את הגרון. אבא החל להיאנח: ''כן... כן... זה טוב... זה כל כך טוב... תנקה את השמוק שלי....

מצצתי לו, בהתחלה בחוסר חשק, אבל כשהתחלתי להבין שהוא הופך אותי לשרמוטה שלו, שיש רגעים שבהם הוא מתנתק מזה שאני הבן שלו, אלא רק כלי לסיפוק יצריו, התחלתי להתעורר מינית ושאבתי לו ביתר שאת, מתעלם מזה שתפקידי כרגע זה לנקות את הזין שלו מליל אמש עם אמא. ''כן, בן... כן, זונה שלי... תנקה את הזין של אבא מהמיצים של אמא.'' אמר, נאנח, והחל לרעוד בכל גופו. הבנתי שבניגוד למה שאני חשבתי, אבא לא מפריד בין השניים, הוא אכן הפך אותי לבן השרמוטה שלו, אך זה כבר לא הטריד אותי. אם אני לא עושה את ההפרדה הזאת, למה שהוא יעשה? הוא המשיך לרעוד, דוחף ממש חזק את הזין שלו עד סופו לגרוני, אפי בערוותו ואשכיו מתנגשים בסנטרי וגרוני. לפתע הפסיק ויצא. ''יש גם גבול לכמה זרע אפשר לחלוב ממני.'' אמר, והחזיר את הכלי שלו לתחתוניו, הביט מטה כלפיי ואמר: ''אני לא מאמין איזו זונה הזין שלי יצר, איזה מתרומם נולד לי שמוצץ כל זין בכל מצב...''
''ומה איתך, אבא? כמה כבר שירמטו אותך לאורך השנים?''
''אתה צודק, יואב, גם אני אוהב...''
''לאכול בתחת?'' חתכתי אותו.
''כן...רק בהבדל אחד. בבית הזה אתה תהיה הזונה, שלי ושל מי שאני אבחר. מתאים לך?'' חייך וקרץ לי. ''וחוץ מזה, אתה יודע כמה אני אוהב אותך, את כולך.''
''מתאים לי.'' עניתי.
''יופי, אז כדאי שתתחיל כבר מהיום: אלכס ביקש שתקדים, כי יש לו עוד סידורים לפני כניסת השבת.''
''אלכס?'' שאלתי.
''כן, הרי דיברנו שתעזור לי בתשלום על תיקון המשאבות והחור הצר והבתולי שלך שווה די הרבה...''
''אשמח לעזור!'' עניתי
''אני רואה את זה'' צחק אבא והביט על הזין העומד שלי.
''אתה רעב? להכין לך ארוחת בוקר?''
''תודה, אבא, אבל אני לא רעב, גם נראה לי שאקבל מספיק חלבונים היום.''
''זאת זונה טובה של אבא.'' אמר ונישק אותי, לשונו בפי ולשוני מלקקת את לשונו.
''אבא,'' התנתקתי מפיו. ''תודה על הזכות הגדולה שזכיתי שאתה תבתק את בתוליי, שהזין שעשה אותי היה הראשון שנכנס בישבני, אני כל כך אוהב אותך אבא...''
''גם אני אוהב אותך, בן, יאללה, כדאי שתזדרז, ותעשה עבודה טובה.'' אמר ועזב את חדרי.

שוב נשארתי לבד, אני עם המחשבות שלי, אך הרבה זמן לא היה לי לחשוב, נכנסתי למקלחת, וישר משם הלכתי לביתו של אלכס.

***

הגעתי לביתו של אלכס, קצת מתוח מהעובדה שאני נותן שרותי מין תמורת עזרה כספית לאבא. מצד שני, זה בדיוק מה שריגש אותי במיוחד: לשרת מינית את אבא ואת כל מי שהוא ירצה שאני אשרת. עמדתי לפני הדלת של אלכס ודפקתי קלות על הדלת. משלא נשמעה תשובה כלשהי, נכנסתי לביתו ושמעתי את המים זורמים במקלחת.
''אלכס?'' שאלתי.
''מי זה?'' נשמעה קריאתו מעבר לדלת המקלחת.
''יואב, הבן של אוהד.''
''אהה, תרגיש בבית, אני מיד מסיים.'' התיישבתי על הספה וסלון וסרקתי את הבית: בית צנוע למראה, נראה בית של רווק בעליל, כלי עבודה מפוזרים ומגפיים במטבח.
'אלוהים...' חשבתי לעצמי. 'בטח לאף אחד אין מושג איך מה אלכס אוהב ומה הוא עושה במיטה. אם רק היו יודעים...'

נפתחה הדלת ומתוכה יצא אלכס, גבר נאה בן 45, לא גבוה במיוחד, אפילו קצת נמוך, לא רזה וגם לא שמן, אך בהחלט גבר מוצק ומרשים.
''כבר אכלת ארוחת בוקר?'' שאל תוך כדי קשירת החלוק לגופו.
''האמת שלא.'' עניתי.
''אפשר להזמין אותך לארוחת בוקר?''
''האמת שאני לא כל כך רעב.''
''אין דבר כזה לא רעב, חוץ מזה שגם כדאי לך לאכול שהבטן תהיה מלאה.''
''מה הכוונה?''
''תבין כבר אחר כך. אז איזו ביצה אתה רוצה?
''מקושקשת''

אלכס הכין לנו את ארוחת הבוקר והתישבנו לאכול. תוך כדי האכילה הבנתי שטוב שהצטרפתי אליו, כי באמת הייתי רעב. אחרי שתי דקות שתיקה, אלכס פתח בשיחה.
''נו...אז קיבלת את המתנה שלי?'' וקרץ אליי.
''כן.'' עניתי מסמיק.
''אהבת?''
''מאוד.''
''אני שמח לשמוע.'' אמר אלכס. ''אתה יודע שזה היה רעיון של אבא שלך? הוא ממש התחנן שאזריע אותו ושהוא ייתן לך את הזרע שלי. אני שמח שבאת, כי חוץ מהעניין של סגירת החשבון ביני ובין אביך על המשאבות, אם הייתי יודע שאתה כזה שרמוטה, בטח היית אוכל את הזרע שלי כבר מזמן.''
''טוב, אז הנה אני, מוטב מאוחר מאשר...''
''אנחנו הולכים לבלות ממש טוב.'' קטע אותי וחייך חיוך ממזרי.

סיימנו לאכול את מעט האוכל במהירות.
''עכשיו לקינוח.'' אמר והוציא מהמקפיא בקבוק וודקה, מזג לשתי כוסות ונתן לי אחת.
''קח, תשתה קצת.''
''לא, תודה, אני לא ממש שותה אלכוהול.''
''תשתה תשתה, זה יעשה לך טוב.'' והחל לדחוף בכוח את המשקה לפי. לא הייתה לי כל כך ברירה ושיתפתי עימו פעולה. ברגע שבלעתי את המשקה כבר הרגשתי שאני קצת מסוחרר. ''אני רואה שאתה מגיב טוב לוודקה.'' צחק. ''עכשיו תתפשט!'' התפשטתי לגמרי, על הרצפה והוא עומד מעליי לבוש בחלוקו. ''עכשיו תתחיל לטפל בי יפה.'' אמר ושיחרר את חגורת החלוק. הבטתי בתדהמה בגופו המוצק והיפה, רואים שהוא עבד הרבה בשדות. גוף שרירי אך לא שרירי מדי, בשילוב עם גובהו (1.70) העניק לו חזות מחרמנת ביותר. עיניי סרקו את פניו, צל גילוחו, חזהו הרחב, פיטמותיו הבשרניות והבולטות, וירדו במורד בטנו, יחד עם שביל שערות הבטן שלו עד לאזור חלציו. הבטתי מהופנט בזין שלו, שהיה רפוי. פעם ראשונה שראיתי זין לא נימול. עורלה גדולה כיסתה לגמרי את ראש הזין שלו.

''פעם ראשונה שאתה רואה זין לא חתוך?'' שאל. הנהנתי בראשי. אלכס תפס את עורלתו בשתי אצבעות ומתח אותה לרוחב. ''תתחיל ללקק, אני רוצה לראות את הלשון שלך מלקקת הכול''. החלתי דוחף את לשוני בין העורלה ובין ראש הזין. מהזין שלי כבר החל לטפטף נוזל זרע. לרגע התפניתי להריח אותו. לעורלה היה ריח מאד מוכר... מוכר אך ממש לא דומה, כמו ריח של אשה. זה פשוט הטריף אותי. ''תמצוץ לי!'' הוא פקד עליי ואני חיש מהר התחלתי לבצע בו פעולת שאיבה, מנצל את תום את הזין שאני מוצץ: לוקח את כולו לפי, מוציא ומלקק את העורלה, מלקק מבפנים, מבחוץ, מוצץ, לועס אותה ושוב מוצץ. תוך כדי המציצה הזין שלו תופח למימדים לא פרופרצינאליים יחסית לגודל גופו. העורלה מכסה כמעט את ראש הזין גם כשהוא עומד, ואיזה מחזה נפלא: 18 ס''מ עבים מכוסים בעור טיבעי. לפתע אלכס שולף בקבוקון חום. ''תשאף קצת מזה'' וכמעט דוחף לי אותו באף. שאיפה גדולה ואני מרגיש שאני ממש מרחף וחרמן מאי פעם. אלכס ממש נאלץ לגרור אותי למיטה כשאני כל הזמן עוד מנסה למצוץ עוד ועוד מהזין הלא-חתוך הראשון שלי, לא לפני שהוא דואג להביא את בקבוק הוודקה ואת הבקבוקון החום לחדר השינה. ''תשכב על הגב''. אני רק שומע את ההוראות וממלא אותן במהירות ובצייתנות. יריקה הגונה על חור התחת שלי מבהירה לי את העומד לקרות. וזה אכן קורה: זין קשה ואגרסיבי נכנס לתחת שלי.

''אל תדאג, ילד, זין טיבעי כזה מייצר הרבה חומר סיכה, זה ייכנס לך חלק לחור.'' למרות ההבטחה, אני מרגיש את הכלי שלו פורץ את עכוזי, אך כנראה בגלל שהייתי כל כך מסטול זה ממש לא הפריע לי. ''החור שלך כל כך צר, זה פשוט תענוג, אבל לדעתי, עוד צריך שימון קטן''. הוא מוציא את הזין שלו, עולה עליי ודוחף לי אותו לפה. ''כן, זונה. תרטיב לי אותו קצת.'' ואני מוצץ, מוצץ כמו משוגע. ''אתה יודע איפה זה היה עכשיו, כן...?'' אני מהנהן.. ''יפה, אבא שלך הבטיח לי שרמוטה ואכן קיבלתי שרמוטה.'' מבלי לחכות הרבה זמן הוא שב ותוקע את הזין הרטוב שלו בתוך החור שלי ופשוט מתחיל לזיין אותי במשך דקות ארוכות. בין לבין, הוא דואג להשקות אותי במשקה, ואני מרגיש כל כך טוב כפי שלא הרגשתי מעולם. הוא מזיין אותי חזק ומדבר אליי ברוסית. נשמע כאילו הוא מקלל אותי, את הזונה שלו. הוא הפך אותי על הגב והמשיך לדפוק אותי חזק, הרגשתי שאני נקרע. כל אותו זמן הוא מביט בעיניי ואני בעיניו. מביט בחיוכו הממזרי בזמן שהוא פותח אותי יותר ויותר. אחרי כמעט עשרים דקות של מכונת זיונים בלתי נפסקת אני מרגיש אותו מתקשה בתוכי ומתחיל להיאנח.

''אני עוד מעט גומר!!'' הוא צועק.
אני עונה לו מיידית: ''כן אלכס-תזריע אותי!'' אך רגע לפני הגמירה שלו הוא יוצא, משפשף את הזין וגומר לי על חור התחת הפתוח. הזרע שלו נאסף בבירכה קטנה בחור שלי, חלקו נמרח על שערות התחת, ורק אחר כך הוא מכוון את השמוק הלא חתוך שלו ומטביע את הזין שלו והזרע שלו לתוכי, עמוק פנימה וממשיך להלום בי. אני עדיין אפוף אלכוהול ופופרס ונרגש מינית, עומד לי כל כך חזק שאני חושב שכל רגע אני עומד להתפוצץ. לפתע אלכס מוציא את הזין שלו מהתחת שלי ודוחף לפי. אני מוצץ בהתלהבות יתרה את הזין שלו שזה הרגע יצא מתוכי, עדיין נוטף שפיך, אני מוצץ ונושך את העורלה. ''אני גומר!'' אני צועק ואלכס ישר שם את פיו על הזין שלי ואני משחרר לפיו את המטען הסמיך והרחיני שלי. אלכס לא מפספס אף טיפה ואוגר בפיו את כל הזרע שלי, הוא מתקרב אליי, רוכן לעבר פניי, ומבלי לדבר אני פותח את פי- אלכס מטפטף לי טיפה-טיפה את הזרע שלי לפי. אני מוציא את לשוני, רוצה לטעום כל טיפה ממני שאלכס מזין אותי. לפתע הוא מתנפל על פי ואנחנו מנשקים ארוכות כשהזרע שלו ושלי מתערבבים בין פיותינו. לשון בלשון, זרע בזרע, נשיקה אמיתית של שני גברים מיוחמים. אני מרגיש את העייפות אחרי הגמירה. ''תעיר אותי בחמש, אני נרדם אצלך קצת.'' אני אומר לאלכס, והוא שוכב לידי ומחבק אותי.

חסויות

חסויות