בלוגים

החדשים ביותר · הנצפים ביותר · המדוברים ביותר
מלפני:
מציג 1 ל-5 מתוך 111 מאמרים.

[b]חברים יקרים מה נשמע?
תקשיבו את צריך שתענו לי כל מי שקרוא את בלוג שלי אם אתם רוצים סיפורי סקס של מין במשפחה? תגיבו לגבי השאלהb]

מקלחת מחרמנת
צפיות: 2785 · פורסם: 3241 days ago

אני רוצה לספר לכם סיפור שקרה לי היום.
הלכתי לימית 2000 עם חבר שלי ועד כמה אנשים.
ירדתי אל מקלחת לרגע רציתי לשטוף את עיניים אז פתחתי את ברז ולא היה מים חמים. אחרי שסגרתי את ברז ראיתי שאין מים חמים ראיתי איזה גבר לידי מתפשט ונכנס להתקלח בתא.שאלתי את גבר בתא לידי עם יש לו מים חמים הוא אומר לי שכן אמרתי לו שלי אין. אז הוא אומר לי בוא תכנס ותרגיש איזה מים חמים יש אצלי בתא.הוא אומר לי בוא תכנס אצלי בתא כי יש לי מים חמים.נכנסתי הייתי עם בגד ים הרגשתי איזה מים חמים יש אצלו בתא. יצאתי אחרי שהרגשתי שאלתי אותו אם הוא יצא הוא אומר לי שכן אני יוכל להיכנס והתפשטתי. בזמן שהתחלתי להיות עירום בלי בגדים הוא הסתכל אלי בקשתי ממנו לשמור לי בקשה כי יש איזה גבר שמסתכל אלי הוא אומר בסדר גמור. אחרי שהייתי עירום הוא נכנס הוא ראה את הזין שלי עומד הוא שאל אותי בן כמה אני אמרתי לו שאני בן 18 הוא אומר איזה זין יפה יש לי ושהזין שלי גדול. אחר כך שאלתי אותו אם הוא נשוי הוא אומר לי שכן. אחרי זה התחלתי לעשות ביד אז הוא נכנס הוא מתחיל לגעת לי בזין ואחר כל בחור מתחיל לחדיר אצבעות אז הוא אומר לי שהוא הלך לזיין אותי אז הוא הכניס לי את זין שלו לתוך חור שלי אז מתחיל יותר יותר חזק עד שהוא גומר ויצא מי המקלחות.

חליבת ערב
צפיות: 3056 · פורסם: 2921 days ago

חרי החוויה שעברתי עם ארז בטיול המשפחות, הייתי מסוחרר לגמרי. נרגש מהחוויה ונרגש לא פחות מהחוויות החדשות שנכונו לי איתו מעתה.
תכננו לצאת לריצת ערב באותו היום שחזרנו מהטיול, כמו שארז הבטיח במקלחת בערב הקודם. הדמיון שלי השתולל כל אותו יום וחיכיתי בקוצר רוח לאותו ערב, למפגש המחודש עם ארז, עם הגוף שלו, עם הלשון שלו ועם כל היתר שלו. בקושי הסתרתי את הזקפה המתרגשת שלי במהלך אותו היום, ובעיקר היה לי קשה להסתיר אותה, כשלבשתי את מכנסי הריצה הקצרות. התלבטתי אם לצאת לריצה בלי תחתונים, אבל הייתי חייב משהו קצת יותר הדוק, שיחזיק את הזין העומד שלי קרוב לגוף ושיבלוט קצת פחות. בכל זאת עוד אור בחוץ, כשאנחנו יוצאים לרוץ, ובשבילי המושב מטיילים רבים, שנחלצו מהבתים אחרי שהחום הלוהט של העמק קצת נרגע.

כמה דקות לפני שיצאתי מהבית, לנקודת המפגש הקבועה של ארז ושלי ליד הצרכניה, ארז התקשר. הבנתי מיד. ''שמע, אני חייב לבטל. הקטנצ'יק העלה חום ואתה מכיר את אישתי - קצת חום וצריך לרוץ למוקד. נקבע למחרתיים, במקום ובשעה הקבועים?''
''כן, בטח, העיקר שירגיש טוב. תעדכנו אותנו, אם אתם צריכים עזרה עם משהו.'' שיחה קצרה, לקונית.

קצת התאכזבתי, שהוא לא הביע איזושהי אכזבה מהביטול, שלא אמר שהוא מאוד היה רוצה לבוא איתי, כדי לממש את החיבור הפיזי החדש בינינו. אבל ההרגשה הזו עזבה אותי מהר מאוד. הוא מתקשר, אישתו לידו עם ילד קודח, אני בבית ליד אישתי- ברור שזו תהיה שיחה קצרה ולקונית.
הרגשתי שאני לא יכול להישאר בבית: החרמנות, האכזבה- לא יכולתי להישאר איתן בבית, הייתי חייב לצאת להתאוורר. עדכנתי את אישתי ואמרתי לה שאני בכל זאת יוצא לרוץ.
התחלתי לרוץ.

היה ערב חם מעט יותר מהרגיל ומהר מאוד כבר נטפתי זיעה, שהספיגה את הגופיה שלבשתי והתחילה לזלוג על הגב, החזה והבטן לכיוון התחתונים. יצאתי לכיוון המאגר, במסלול הקבוע שלנו, עובר ליד החורשה הגדולה שבכניסה למושב, עולה על דרך העפר, שעוברת ליד מרכז מזון לכיוון המאגר. אני רץ, הראש משחזר את הזיון של אתמול, והזין רוצה להשתתף בשחזור. לא יכולתי יותר, הייתי חייב להתפרק. עצרתי ליד ביתן המשאבות של המאגר, וידאתי שאין מישהו בסביבה, שלפתי את הזין החם, המזיע והזקוף בעיקר שלי, והתחלתי לשפשף. הזין היה חלק מהזיעה והשפשוף היה קל ונעים. עצמתי עיניים ודמיינתי את הלשון של ארז מטיילת לי על הזין, מרטיבה אותו, את הפה שלו שואב את הזין שלי עמוק פנימה, מבקש לינוק ממני את כל החרמנות. תוך שניות בודדות השפרצתי מטחים של שפיך על קיר ביתן המשאבות. אני נוטף זיעה, הקיר נוטף שפיך, והמוח נוטף זימה. ליקקתי את מעט השפיך שדבק באצבעותיי, והמשכתי ללטף את הזין שלי עד שנרגע, התרכך, והוחזר אחר כבוד לתחתונים (שעכשיו, כשהזקפה ירדה, כמובן שהצטערתי שלבשתי).
אחרי שנרגעתי מעט, המשכתי בריצה במסלול הקבוע וחזרתי הביתה, מתחיל בספירה לאחור של 48 השעות שצריכות לחלוף, עד לריצה המשותפת של ארז ושלי.

למחרת בבוקר לא פגשתי את ארז בגן. הבן שלו עוד היה חולה, מן הסתם, אז לא הגיע לגן. היום עבר לאט, ימים של קיץ בעמק. אני עובד במשק. ריבועים של חום, צהוב וירוק משבצים את העמק, כל חלקה בשלב אחר - פה שדה חרוש, כאן שדה שלף אחרי קציר, ופה הכותנה כבר מוציאה ניצנים. אחרי הצהריים יצאתי בחוסר חשק לרפת לחליבת הערב. עוד היה חם בחוץ ורק רציתי לסיים עם החליבה הזו ואז ללכת לבריכה, להימלט קצת מהחום. אני עובד בתנועות רובוטיות, מתוך הרגל של שנים. עטינים נמצצים לתוך כוסות יניקה, משפריצים חלב חם ומקציף לתוך מכלי זכוכית. אולי בהזדמנות אספר על הפעם.

מתוך כהות החושים שהייתי בה, ראיתי דמות עומדת בפתח מכון החליבה. המבט הזגוגי התמקד. ארז. גבוה, יפה, חסון. הוא ירד לבור שבו עמדתי . מתקרב לאט. אצלי התעוררות בחלציים, ואני רואה שגם אצלו האזור מפגין ערנות מרשימה. הוא נעמד קרוב אליי, רוצה ללחוש אבל חייב לדבר בקול, כדי להתגבר על רעש מכונות החליבה. ''הייתי חייב לראות אותך. אני ממש מצטער על ההברזה אתמול ברגע האחרון.''
''אתה נורמלי?'' אני זורק לו בביטול מופגן, כשבפנים אני נרגש ממה שאמר, מה שהתאכזבתי שלא אמר אתמול בטלפון, ''העיקר שהילד בסדר?''
''כן, שום דבר שאקמולי לא יפתור.'' הוא מתקרב עוד קצת, אני כבר מרגיש את הנשימות החמות שלו על הפנים שלי. ''אני רוצה אותך. המקלחת לא יוצאת לי מהראש ואני לא יכול לחכות עד שארגיש אותך שוב.'' הוא אומר, קצת יותר בלחש. אני מרגיש את היד שלו מלטפת לי את המפשעה, שנמצאת עכשיו מאחורי הרבה יותר מדי שכבות של ביגוד וסינר חליבה.
''דיר באלאק.'' אני אומר לו, הודף מעט את היד, ''אתה יודע שכל רגע יכול להגיע לכאן מישהו.'' הראש אומר להרחיק את היד, הלב והזין אומרים להדק אותה עוד יותר.
''אני מתפוצץ. אני כל היום בעבודה עם זין עומד, מת להרגיש אותך.'' הוא אומר לי וממשיך ללטף לי את המפשעה למרות ניסיונות ההדיפה הקלושים שלי.

אני מתמסר למגע, ומתקרב כדי לנשק אותו. הוא נענה ואנחנו נפגשים לנשיקה ארוכה, חמה, טעימה. לשון מלטפת לשון, שפתיים צמודות, והיד שלו ממשיכה לשגע לי את המפשעה.
אני מסיט את הסינר, והוא פותח את המכנסיים שלי, מפשיל אותם מעט, וכבר פוגש את כיפת הזין שלי מבצבצת מבעד לגומי התחתונים. הוא מתכופף ומתחיל ללקק את הכיפה החמה, מעביר לשון רטובה, מתעכב כדי לחקור את החריץ הקטן, ואני רועד מעונג. הוא מוריד לי את התחתונים ושואב את כל הזין שלי לפה שלו. מפעיל את כוס היניקה שלו על העטין שלי, מבקש לחלוב אותי.
כמו עטיני הפרות, כך גם אני - לא צריך יותר מדי כדי לחלוב אותי. לפני שאני מספיק להזהיר אותו, אני כבר יורה את החלב שלי, החם, הסמיך, הלבן, לתוך הפה שלו.
אני מרגיש שהוא נבהל לרגע, אבל לא עוזב. ממשיך לינוק, כל טיפה, ממלא את הפה שלו בשפיך שלי. הוא משחרר את הואקום שיצר על הזין שלי, מתנתק ממנו, והשפיך מתחיל לנזול לו מהפה. הוא לא בולע, ואני מבין אותו. לא נעלב. הוא יורק הצידה את כל תכולת פיו, אבל בזוויות פיו ועל הסנטר עוד יש שרידים.
הוא מתרומם לכיווני ואני מנשק אותו. מרגיש את הטעם המוכר של השפיך שלי בפה שלו.
''אני רוצה שתזיין אותי.'' הוא לוחש לי.

''ברור לך שזה בטוח לא יקרה כאן ועכשיו, נכון? אבל אני לא משחרר אותך ככה. אני מחזיר טובות.'' אני רומז לו ושולח יד לכיוון המפשעה שלו.
הזין שלו זקור לגמרי, וארז מתחיל להאנח כבר מהליטוף הראשון.
אני מחזיר לו טובה ועושה בדיוק את מה שהוא עשה לי - פותח לו את המכנסיים, מגלה את הכיפה, מלקק, מפשיל, יונק, חולב. תוך זמן קצר, השפיך שלו ממלא לי את הפה. זו הפעם הראשונה שאני טועם שפיך של גבר אחר. אני יורק את הרוב, אבל משאיר טיפה בפה ובולע. מלוח. טעים. מחרמן. אנחנו שוב מתנשקים, כבר נינוחים יותר אחרי ששנינו עברנו חליבת ערב.
''אם אתה מבריז לי מחר שוב מהריצה...'' אני מתחיל לאיים בחיוך, אבל לא יודע איך לסיים את האיום. מה אני אגיד לו, שאני אזיין לו ת'צורה? זה לא איום מבחינתו. שאני לא אזיין לו ת'צורה? זה איום מבחינתו אבל אין מצב שאני מקיים אותו.
''אל תדאג. מחר יוצאים לריצה. ואל תשכח קונדום.'' הוא קורץ אליי, מסתובב והולך, תוך כדי שהוא סוגר את המכנסיים שלו. אני מלקק את השפתיים, מרגיש עדיין את טעם השפיך, והזין שלי כבר מתחיל להתעורר שוב מהמחשבה על הצפוי לי ולו מחר בערב.

מי אמר סטרייט לא מזיין גבר-חלק א'?
צפיות: 9062 · פורסם: 2716 days ago

הכול התחיל בגיל 21 החלטתי שאני רוצה חופש מכולם החלטתי לשכור לי דירה באילת. דברתי עם בעל בית של דירה הוא אומר דירה הזאת היא לשותפים, אז התקשרתי לחבר הכי טוב שלי טום, טום אומר שאין בעיה הוא זורם מאוד. טום היה בשבילי הגבר החתיך ביותר שיש על כל אדמות שיער שחור עיניים חומות, גוף שרירי, שיער רק בית שחי ובזין, תחת מוצק וסטרייט.
אני וטום מכירים עד מתקופות חטיבה עשינו הכול ביחד זיינו ביחד, עשינו ביחד ביד הכול עשינו ביחד. טום לא ידע שאני דו מיני. כל שבוע אני טום היה לו מנהג להיפגש לאכול ארוחת צהריים ביחד בשביל הכיף. טום הגיע אל קניון עם גופיה שמבליטה לו את שרירים ומכנס קצר.
אני וטום ישבנו והתחלנו לדבר על מחר על נסיעה לאילת.
טום: אחי, מה קורה גבר?
אני: הכול בסדר, איך אתה?
טום: בסדר גמור, נפרדתי מספיר(ספיר הייתה חברה של טום כל יום הוא זיין אותה ללא רחמים)
אני: למה?
טום: היא לא רצתה להזדיין, לא עשיתי סקס מלא זמן.
אני: טוב אחי.
טום: עזוב שטויות, מתי מחר נוסעים?
אני: חשבתי שנעשה לילה לבן אז נטוס קבלתי מעבודה הישנה שלי שתי כרטיסי טיסה לאילת כי זכיתי בהגרלה.
טום: רציני?
אני: כן, אחי
טום: איפה נעבוד?
אני: יש מלא מקומות עבודה, חשבתי בחנות בגדים מה אתה אומר.
טום: אין בעיה זורם.
טום: אחי אני חייב לחרבן אתה בא?
אני: כן, חשבתי לעצמי לראות את טום עירום לא שווה לי?
אני וטום הלכו אל שירותים, השירותים בקניון היו שונים מכל שירותים שהיו בכל קניון שאני מכיר היה תא אחד של שירותים, ליד תא היה משתנות.
אז אני הלכתי למשתנה להשתין וטום נכנס לחרבן, נעלו את דלת הראשית כי הינו שתיים שם כל אחד תפס, אני תפסתי את משתנה וטום את אסלה. אז טום היה יכול לחרבן בדלת פתוחה גרמתי להשתין באתי לצאת אז טום אומר לי מה אתה דפוק? מה אתה יוצא חכה לי, אז אחרי 5 דקות שאני טום מדברים על נסיעה, הוא אומר שנעשה לילה לבן אצלו נביא איזה בחורה נזיין אותה ביחד כדי לחגוג את נסיעה לאילת. טוב אז טום אומר פאק אין נייר טואלט מה אני עושה?
נצליתי את הזדמנות אמרתי לטום קום ותסתובב עם תחת אלי, טום עשה את זה התחלתי ללק לו את חור וטום גנח מהנאה אומר כן, כן אתה טוב זונה, כן אתה טובה זונה שלי תנקי לי את חור מדי.
אחרי 10 דקות סיימתי לנקות לו את החור, הוא אומר לי תודה אחי, אנחנו היום נפגשים אצלי בשעה 21:00 כדי לחוגג את נסיעה, סבבה??
השעה 21:00 הגיעה הגעתי לבית של טום, אני קולט את טום עם תחתוני בריפ בלבד, טום אומר לי קדימה הבחורה פה, קדימה שים קונדום נתחיל לזיין אותה
שמתי קונדום אז התחלנו לזיין את בחורה אני בתחת וטום בכוס אחרי חצי שעה החלפנו אני מזיין אותה בכוס וטום בתחת, גרמנו ביחד, הבחורה הלכה.
טום אומר לי אני נכנס להתקלח סבבה?
טום נכנס להתקלח אני קולט שהוא השאיר את תחתוני בריפ שלו פה התחלתי להסניף אותם אז טום יוצא מקלחת עם מגבת קדימה זונה, אני רואה שאתה חרמן לי על תחתון, קדימה בוא תרוויח אותו.
אני וטום עירומים אז טום מפיל אותי על מיטה מוציא אזיקים אני על בטן התחת שלי מול הפנים של טום וטום בלי רחמים ובלי קונדום מכניס את 19 ס"מ עבה שלו לתוך התחת שלי אני גונח מכאבים, אז טום אומר לי כל גניחה שלא תהיה גניחה של הנאה אתה תקבל כף על תחת, טום מתחיל לזיין אני לא יכול לא לצעוק כי זה כאב וחור שלי כאן טום מתחיל להביא לי כפות על ימין ועל שמאול אחרי 10 דקות אני מתחיל לגנוח כעבר מהנאה, אז אני מרגיש נוזל חם בתחת הבנתי שטום גמר, הוא שיחרר אותי מאזיקים ונכנסו להתקלח שוב רק הפעם מצצתי לטום את זין, אחרי סיימנו להתקלח אז התחלנו לדבר על טיסה הסברתי לטום מתי הטיסה, מתי עבודה שלנו הכול.
אז טום שאל אותי נעבד ביחד נכון? ברור זה היה התנאי שאנחנו נבוא אנחנו עובדים ביחד.
אז טום אומר לי תקשיב כל לילה אני ישן עירום, אין לי בעיה יש מיטה זוגית רק, אנחנו נעבוד רק בערב סבבה?
אין בעיה אחי טום אומר.
הגיעה הבוקר הגענו לשדה תעופה בתל אביב, אני טום עלינו על טיסה בשעה 14:00 הגענו לאילת נסענו במונית לקנות לנו רכב פשוט קנינו לנו רכב, נסענו לקניות חזרנו סידרנו את דברים ואז טום אומר קדימה זונה מה אתה חושב אחרי אתמול אני לא ימשיך ליהנות ממך?
אז טום מביא כוס אחד פעמית מתחיל להשתין בה תוך כדי כשחיוך מלגלג מרוח על פניו הביט בו. אחזתי בכוס ביד רועדת ולגם את השתן באיטיות: ''טעים לך, אפס? תשתה... תשתה הכול. כשתסיים תניח אותה על מכסה האסלה. כשיבוא לי אמלא לך אותה מחדש. אתה יודע.... צריך להשתין על זבלים כמוך. לעשות מהם אסלה מזורגגת.'' הנוזל המריר חמוץ החליק בגרונו וירד אל קיבתו. טום שיחק בחגורת העור. קולו השקט של טום והתקיף העביר בגופו חלחלה, הוא קלט שטום פירק שלושה בקבוקי בירה רוקן ברבע שעה. עיניו היו אדומות כשציווה: ''בוא... בוא הנה, כלב מסריח. תזחל אליי... תוציא את הכלי שלי, שרמוטה. בוא, זונה... בוא אליי...אני יודע שאתה מת למצוץ לי אותו.'' התקרבתי אל מכנסי הג'ינס שלו על מנת לפתוח את כפתורי הג'ינס. טום לא לבש תחתונים ואברו העבה והארוך נחשף לעיניו מלוא תפארתו. בזהירות הכנסתי את זין שלו לפה והתחלתי למוצץ. טום אחז בשערו ודחף באכזריות את הזין עמוק לגרונו. קולות החנק שפלט רק דרבנו אותו לחזק את האחיזה. בקול מאיים הורה: ''ששש... תמצוץ, זבל... תיחנק... חסר לך שתקיא עלי... תבלע את הזין שלי... זה מה שרצית, נכון?! תקבל אותו בשקט... ובכלל... אתה צריך להגיד תודה. ברגע זה הגשמתי לך את המשאלה. מימשתי את הפנטזיה שלך... אז עכשיו תאכל אותו עמוק בגרון, כלב מסריח.
אחרי שטום גמר לי בפה הוא אומר מספיק כלב מסריח חכה יש לך את כל לילה ואת כל ימים, אתה הולך להיות עבד שלי.

בקרוב חלק השני של סיפור

הודעה חשובה לכל קוראי הבלוג שלי
צפיות: 2162 · פורסם: 2641 days ago

היי, מה נשמע?
אני לא עדכנתי הרבה זמן את בלוג שלי אני יודע, אבל מעכשיו זה הולך להשתנות, עליתי סיפור חדש, בקרוב עוד סיפורים, תמונות חדשות, ועד הרבה דברים חדשים.
אם יש לכם בקשות/פניות/שאלות אתם יכולים לכתוב לי פה מתחת כתגובה או בהודעה פרטית אני מבטיח להשיב עליה

חסויות

חסויות