הפרופיל של YOSI2455

yosi2455's avatar
88 דירוגים
  • yosi2455
  • פופולאריות: 172 נקודות
  • פעילות: 1571 נקודות
  • גיל: 33
  • מצב משפחתי: רווק
  • מתעניין ב: גברים + נשים
  • הצטרפות: 3345 days ago
  • התחברות אחרונה: 1622 days ago
  • הפרופיל נצפה: 21045 פעמים
  • צפה ב: 1032 סרטים

צור קשר עם YOSI2455

מידע נוסף על yosi2455


המסו''ל ואני - פרק ו'

הימים חלפו, הפגישות שלי עם ארז המשיכו, נהנתי לחשוב כי אני נפגש עם המסו''ל שלי ושאנחנו הופכים לחברים טובים. המפגשים שלנו לא היו רק סקס, הם היו גם דיבורים על החיים והצבא וטיולים באזור.
באחת השבתות שיצאתי הביתה החלטתי לשלוח לו הודעה, הבית שלו היה במרחק עשרים דקות נסיעה משלי וידעתי שהוא גר לבד. חשבתי לעצמי שאולי כדאי לקפוץ ולבקר אחרי שלא התראינו חודש (למרות שהתכתבנו כמה פעמים.)
''יש לך קצת זמן בשביל החייל שלך?''
''אני יכול להגיד לא לחייל הכי חתיך שלי?''
''אני יכול לקפוץ עכשיו?''
''רשאי.''
''זמן הגעה: 25 קטנות.''
נעמדתי מול הדלת שלו, בחולצה צמודה ומכנסי ג'ינס. צלצלתי בפעמון. הוא פתח לי את הדלת בבוקסר צמוד וכולו מזיע, ''אני באמצע אימון כושר, כששלחת את ההודעה הייתי בדיוק בסוף הריצה וחשבתי שאני אסיים עד עכשיו, אבל המחשבה על זה שאתה מגיע הרימה לי את הזין ולא יכולת לסיים את האימון.''

הייתי המום מיופיו, מצחו הבריק מזיעה, שרירי הבטן המעוצבים שלו בהקו באור השמש. השיער הבלונדיני הקצר שלו, הפטמות הורודות שלו היו זקורות כאילו הן עומדות להוציא למישהו עין עוד רגע, הזין היה חנוק בתוך הבוקסר ופשוט קורא לי שאוציא אותו החוצה ואלקק לכל האורך, וריח הזיעה הגברית שהטריפה את חושיי. נכנסתי לדירה וסגרתי אחריי את הדלת. הוא נשכב בחזרה על המזרן הקטן והתחיל לעשות כפיפות בטן, כל כפיפה חושפת את שריריי הבטן המעוצבים שלו והמראה חרמן אותי יותר ויותר. התיישבתי על הספה, מתבונן בו, ופשוט התחרמנתי למוות. התחלתי להתפשט תוך שאני זורק את הבגדים שלי לכל כיוון. קמתי והתקרבתי עליו עירום. נעמדתי מעל ראשו וירדתי לשכיבת שמיכה, קירבתי את ראשי אל איברו הגדול והתחלתי ללקק אותו, איברו התחיל לגדול מעבר לבד הבוקסר. ארז החל לגנוח, ''כן, תמצוץ אותו, לא ציפיתי לזה אבל עוד לא סיימתי את האימון.'' אמר.
''אל תדאג, את האימון האירובי אתה רק מתחיל.'' אמרתי. ארז הכניס לפיו את האיבר שלי והחל למצוץ אותו עם וואקום, מה שרק שיגע אותי יותר ויותר.
''התגעגעתי לגוף הסקסי שלך, לזין המזמין שלך, לתחת החלק שלך, אני כבר מת לזיין אותך, על השולחן, על הרצפה, על המיטה!'' ארז אמר.
''יש לך גוף כזה סקסי, אני מת על הגוף השרירי שלך, על האף הנשרי שלך, על השיער הבלונדיני שלך שאני מת לשאוף את הריח שלו בבית השחי, אני מת לקבל את הזין הגדול שלך בכל אחד מהחורים שלי, זיין אותי חזק, זין אותי כל הזמן!''
ארז נעמד ומשך אותי אליו, הזין שלו עמד לתפארת, רציתי שהפעם זה יהיה שונה, רציתי זיון במקום מיוחד, לקחתי את ידו והבאתי אותו למכונת הכביסה, סובבתי את עכוזי אליו ואמרתי, ''תכין לי את החור, אני מת שאוכלים לי בתחת.'' נעמדתי על מכונת הכביסה וקירבתי את החור שלי לאפיו ולפיו. ארז התקרב בחשש אך אני הרגעתי אותו ואמרתי לו שניקיתי את עצמי לפני שבאתי, התחלתי לקרב אליו את עכוזי. ארז החל להחדיר את לשונו ואני התחלתי לגנוח.
''אוי, ארז, אתה גדול, האף שלך והלשון, תחדור עמוק, תכין אותי לזין שלך, אתה גדול! גדול!'' ארז ליקק וליקק, חפר לי עמוק והכלי שלי רק נעמד והזדקר. אחרי כמה דקות הייתי מוכן. ''תביא קונדום.''
ארז חזר ובידו קונדום. התיישבתי על המכונה והרמתי את רגליי, ארז חדר אליי במהירות וללא שום בעיות. לחצתי על כפתור הסחיטה ומשכתי את ארז כך שהביצים שלו יהיו קרובות למכונה. הוא זיין אותי, שיפד אותי על הכלי שלו ואני רטטי ואוננתי לעצמי. ''אתה המסו''ל הכי טוב והכי חתיך שהיה לי, אני רוצה שתזיין אותי לנצח, רק אתה, אני והכלי הענק שלך בתוכי, ככה נסתובב גם בחוץ, תמיד ביחד.''
ארז צחק, ''אפשר גם ההיפך, אבל רק אם אתה מבטיח לי שאתה לא הולך עם מישהו צעיר יותר.''
''אני לא אוהב צעירים,'' אמרתי, ''אני אוהב רק גברים בשלים, עם עדיפות לקצינים.'' קרצתי.
''אז זה הקטע?'' הוא שאל ''בגלל זה התחלת איתי?''
''להזכירך, אתה פיתית אותי בחדר שלך בבסיס, הזמנת אותי מהמקלחת אליך לחדר והתפשטת מולי, איך יכולתי לסרב לגוף יפה ומחרמן כמו שלך?''
''יש לי הפתעה בשבילך.'' ארז אמר ויצא מחור התחת שלי. המשכתי לאונן לעצמי וארז חזר עם מדיי ה-ב' שלו, חולצה ומכנס, כשהזין עם הקונדום מבצבץ מהחור של המכנסיים.
חייכתי אליו, ''אתה פשוט לא מבין כמה זה מחרמן אותי.''
ארז פתח את כפתור המכנס והם נפלו לו, הוא הרים את רגליי וחדר אליי שוב. הזזתי את החולצה ושלחתי את ידיי לפטמותיו והתחלתי לשחק איתן, ארז החל לגנוח.
''אני אוהב שאתה גונח.'' אמרתי. הוא החל להגביר את הקצב, תוקע חזק יותר ויותר את איברו הגדול בי, המכונה הגבירה את סיבוביה, מה שגרם לי לרטוט. ''אני מת על הזין הענק שלך, אני רוצה שתגמור עליי במטחים שלא יביישו סוללה שלמה.'' שלחתי את ידי על אשכיו ודגדגתי אותם מלמטה ואז קראתי: ''7,4,1 אש!'' וארז ירה לתוכי מטחים רותחים של הזרע שלו, זרע של קצין בצבא ההגנה לישראל, זרע של תותחן!
''אני מרגיש כאילו קיבלתי קנה של תומ''ת.'' אמרתי.
''זה כי יש לי כלי בעובי של קנה.'' ארז צחק. כיבינו את מכונת הכביסה ואני ירדתי ממנה.
''מאז שראיתי אותך בפעם הראשונה בשיבטה ניסיתי לדמיין איך זה יהיה שנזדיין, בחיים לא התקרבתי בדמיון שלי לחוויה הזו.'' התכופפתי והתחלתי לנשק את איברו ואשכיו של ארז.
ארז משך אותי למעלה לכיוון פיו לנשיקה רטובה וארוכה. ''לא גמרת.'' הוא לחש לי.
''ומה אתה מתכוון לעשות בנידון?''
''תעמוד על המכונה.'' הוא אמר בקול תקיף.
''כן, המפקד.'' נעמדתי על מכונת הכביסה וקירבתי את איברי לפיו של ארז. הוא תפס את אשכיי והחל מנשק אותם ומלקק אותם ואיברי החל להתנפח. ''אתה מכניס אותו לפה שלך או שאני צריך להתחנן?''
''לא, תסתובב.'' ארז אמר.
הסתובבתי וארז קירב את פניו לחור שלי. הוא הכניס את אפו הנשרי והמחרמן ואת לשונו והחל מלקק לי את החור, מלקק ומרחיב, מלקק ומרחיב. אפו הגדול החל משפשף לי התחת ולשונו הרטיבה אותי מבפנים.
''מה הייתי עושה בלי האף הזה?'' ארז שלח את ידיו לאחוריי והרחיק את העכוזים אחד מהשני, דוחף את לשונו עוד יותר פנימה.
''כן, זה טוב. תרטיב לי אותו מבפנים. אני מת על זה. תדחוף גם את האף פנימה. תזיין אותי עם הלשון שלך, מהר יותר, מהר יותר!'' ארז דחף את אפו ולשונו כמה שיכל אבל זה פשוט לא הספיק לי ואני רציתי יותר מארז. הוא שלח את ידו לפטמה שלי והתחיל משחק איתה. ''כן, כן, יותר חזק תקרע לי את הפטמה, אני גומר!'' השפריץ שיצא ממני נשלח היישר אל הקיר ולמכונה ואני קרסתי אחורה, לידיו החסונות של ארז והייתי כל כך מאושר.

''תגיד,'' אמרתי, ''היו לכם זיונים גם בטירונות שלנו? בין המפקדים או עם סגל אחר?''
''אני גרתי במגורי קצינים, ככה שבלילות לא הייתה לי אינטראקציה עם הקצינים הזוטרים והמפקדים. אבל אני יכול להגיד לך שני דברים: א. זיינתי שם גם חיילות, גם קצינות וגם היו כמה זיונים עם הקצינים שהכרתי עוד מלפני. כך שכן, זיינתי שם לפחות פעם בשבוע, אם לא יותר לפעמים. וב: אני יודע שהיו עניינים בתוך מגורי הסגל, גם של מפקדים עם מפקדים וגם מפקדים ומדריכות.''
''אני מקווה שאתה נשאר לישון איתי הלילה.'' הוא אמר.
''איך אני יכול לסרב למסו''ל שלי?'' אמרתי וחייכתי חיוך ענקי. התחלתי לאסוף ולקפל את הבגדים שלי, שהיו זרוקים ברחבי הסלון. ארז לקח מגבת חדשה מהארון שלו והפעיל את זרם המים במקלחת.
''אתה מצטרף אליי לשטיפה קצרה?'' הוא שאל ובדיוק נשמע צלצול הפעמון של הדלת.
''אתה רוצה שאני אפתח או שאתה?'' שאלתי אותו.
''תפתח, רק אל תהיה עירום, שים עליך משהו, שזו לא תהיה השכנה שרוצה סוכר כל פעם.'' לבשתי עליי מכנס וחולצה, ניגשתי לדלת ופתחתי אותה. מולי עמד גבר צעיר.