הפרופיל של YOSI2455

yosi2455's avatar
88 דירוגים
  • yosi2455
  • פופולאריות: 171 נקודות
  • פעילות: 1571 נקודות
  • גיל: 33
  • מצב משפחתי: רווק
  • מתעניין ב: גברים + נשים
  • הצטרפות: 3077 days ago
  • התחברות אחרונה: 1354 days ago
  • הפרופיל נצפה: 20348 פעמים
  • צפה ב: 1032 סרטים

צור קשר עם YOSI2455

מידע נוסף על yosi2455


הסיירת של גלי - פרק ב

צאתי מהמקלחת די המום לאחר שראיתי את המפקד שלי, גלי, מתחבק עם בחור זר. נכנסתי להתקלח במקלחת של הצוות של יוחאי. השעה הייתה אחרי חצות. הייתי בגפי. פתחתי זרם מים עז. עובר מקרים לחמים מאוד, מתקשה לעכל את אשר ראיתי לפני דקות אחדות. לא יכולתי להאמין שהמפקד הישיר שלי, הגבר הקשוח, היפה, הגברי כל כך, הוא גיי, ממש כמוני. התחלתי לשפשף ולאונן במחשבה שאני מזיין את גלי, המפקד שלי. השפרצתי השפרצה כבירה. ככל שחלפו הדקות התחלתי לשכנע את עצמי שכנראה טעיתי. כנראה זה לא היה גלי, אלא מישהו אחר עם מבנה גוף דומה. הרי ראיתי את הצדודית שלו ולא את החזית. ובמחשבה שכנראה טעיתי נכנסתי למיטה, ליד החבר'ה שחלקם נחרו.
ממש מולי שכב דרור יפה התואר. הוא היה רק בתחתונים והסדין בו התכסה נשמט וגילה את גופו היפה. כל כך חשקתי בדרור, אשר נטייתו המינית הייתה בגדר תעלומה לגבי.
לפתע שטפה אותי מין פנטזיה שדרור, גלי ואני עושים שלישיה. למרות שגמרתי לפני דקות אחדות התחלתי שוב לאונן כשאני מביט בגופו היפה של דרור. לא היה בתנוחת השינה שלו משהו מגרה במיוחד. הזין היה ישן כמו בעליו ונחבא בתחתונים שלבש. החזה השרירי השחום עם הפטמות הרחבות עלה וירד לקצב נשימותיו והיד שלי עברה במהירות על מוט הזין שלי, מפנטז על דרור, עלי ועל דרור, על גלי, על כל הבחורים היפים שגופותיהם המסוקסים הוציאו אותי משיווי משקל.

עדיין לא חלפו ימי האימונים המפרכים. אמנם תמיד נהניתי לשטוף את העיניים בבחורים היפים, מי יותר, מי פחות, אם כי כמעט בכל אחד מצאתי משהו להתמקד בו. האימונים הקשים לא יפשרו מספיק זמן, מחשבה ואפילו כוח להתענג מתחת לסדין על המראות הסקסיים, אבל פה ושם הייתי מאונן ומפנטז.
בתרגולים הייתי מספר 2 של דרור. כאשר שהינו מספר ימים ברצף בשדה היינו ישנים, הוא ואני, באותו אוהל סיירים. לא קל היה לפתח שיחה שוטפת עם דרור כי הוא היה די שתקן. בלילה השני התקשיתי להירדם. ניסיתי לפתח שיחה עם דרור ולכוון אותה לכיוון המיני.
''אתה ישן דרור?'' שאלתי על מנת לוודא שאני לא אדבר ליריעות האוהל.
''לא'' השיב קצרות.
''שמת לב למשהו מיוחד בצרכניה במושב שעברנו היום?'' שאלתי.
''לא. לא ממש.'' הפעם הרחיב להפתעתי.
''לא ראית את הבחורה שמכרה לנו?'' ניסיתי להצית אותו.
''הא. כן. לזאת אתה מתכוון? היא הייתה חתיכה.'' סוף סוף זרק מילה בעלת משמעות.
''ראית איזה שדיים מקסימים היו לה?'' המשכתי.
''כן. היא בהחלט הייתה חתיכה.'' חזר על מה שכבר אמר.
''אחת כזו לא מעוררת אותך?'' קיוויתי שהוא זורם איתי לשיחה לפחות.
''למה אתה מתכוון?'' החזיר לי.
''חתיכה כזו לא מעמידה לך ת'זין?'' הפעם הייתי יותר ברור.
''הא. זה? לפעמים.'' השיב סתמית.
''וזו במושב לא העמידה לך?'' לא וויתרתי.
''המממ. לא חושב. לא בטוח. לא שמתי לב.'' ענה.
''תגיד, יש לך חברה דרור?'' התחלתי לחטט.
''המממ. לא.'' ענה.
''והייתה לך?'' המשכתי.
''המממ. לא ממש.''
''מ'זתומרת לא ממש? כן או לא?''
''היו רק ידידות.'' השיב.
''למה? אתה גבר של גברים?'' העזתי.
''התכוונת הומו?'' החזיר לי ונימת קולו הייתה מאוד לא ידידותית.
''נגיד ש...''
''אני לא הומו, חן.'' סנט בי.
''שכבת פעם עם בת?'' המשכתי בחוצפה שלי.
מעניין שרוב אנשי השיחה, כאשר שאלתי אותם שאלות ישירות, פרטיות, נוקבות, אם לא היו מתחמקים, הרי בסוף התשובה היו מוסיפים כמעט תמיד ''ואתה?'' דרור לא נהג כך. 'כנראה מתאים לשתקנים שאינם רוצים לפתח שיחה' חשבתי.
''אתה ממש נכנס לי לתחתונים, חן.'' ענה לי.
''הלוואי.'' פלטתי ומיד תיקנתי ''אתה יודע שכאן בצבא אנחנו ביחד אפילו בלי תחתונים. אתה מתחמק מלענות לי דרור. אתה בטח בתול.'' קבעתי.
''המממ. כן חן. אני בתול.'' ענה כמעט בלחישה.
''לא מבין איך בחור יפה כמוך לא שגל את כל הבנות.'' החזרתי לו והוא שתק.
''חושב שיש כאן הומואים?'' העזתי.
''אמרתי לך שאני לא הומו.'' ענה לי.
''לפי מה אתה קובע אם אפילו לא זיינת בנות?'' התגריתי בו.
''כי בנים לא מושכים אותי.'' השיב.
''אבל, אבל יש הומואים בסיירת?'' ניסיתי.
''אנ'לא בטוח אבל אומרים שעומר מהצוות של יוחאי...'' אמר ולא השלים.
כל כך התחשק לי להתחבק עם דרור ולנשק אותו, אבל לא העזתי. היה לי ברור כי אם איזום מהלך כזה, רוב הסיכויים הם שדרור יחדל לדבר איתי, יבקש להפסיק את הקשר הצבאי בינינו ונחדל להיות זוג בצוות ואולי אם יתלונן אעוף מהסיירת. אז הסתפקתי בשפשוף הזין כשאני מפנטז על הגבר הנפלא ששכב במרחק נגיעה ממני.
''לילה טוב.'' לחשתי לו, מייחל לחבק אותו כפיות.

הבנתי שדרור הוא לא הגורם הנכון לשאוב ממנו מידע, אפילו לא אודות גלי המפקד. אמנם קיוויתי שאולי יש סיכוי שהוא בכיוון המיני שלי, כנראה סיכוי שווא, אבל בכל זאת קיבלתי ממנו כיוון להומו אחר – עומר.

בימים שלאחר מכן התחלתי לתהות על קנקנו של עומר. התברר שעומר הוא בחור גדל מימדים. לפחות בגובה אליו הוא מתנשא. כמעט 2 מטרים. הוא נראה די שחום, שיער שחור. עיניים חומות ופנים מאוד נאים. מהגוף שלו טרם יצא לי להתרשם. החבר'ה מספרים שמידת הנעל שלו היא 50 ובאמת ראיתי שיש לו נעל במימדים לא נתפסים. תהיתי אם הזין מתאים למימדים האלה גם כן. אחר צהריים הגעתי לצוות שלהם באמתלה שאני מחפש אביזר צבאי כלשהו בהשאלה. הלכתי בלבוש צבאי אם כי לא הקפדתי לכפתר את הכפתורים בחולצה. החזה שלי היה חשוף. על סטרייט זה לא עושה רושם, אבל הומו לרוב לא נשאר אדיש למראה כזה, מה גם שאני נראה ממש טוב. דילגתי במכוון על כמה בחורים מהצוות עד שנתקלתי בעומר.
עומר שכב על ערסל שהיה קשור בין שני עצים בסמוך לחדרים שלהם. הוא עלעל בעיתון.
הוא לבש מכנס טרנינג שחור. היה יחף. חזה חשוף. מה שהכי בלט לעיני היו כפות הרגליים הענקיות שלו.
''היי'' זרקתי. הוא הניח את העיתון והביט בי. חייך.
''היי. אתה זה חן הליצן של הצוות של גלי?'' שאל. בעצם ידע.
''אני חן אבל למה ליצן?''
''איגור מהצוות שלנו היה איתך בטירונות וסיפר שאתה היית הליצן של המחלקה.'' השיב.
''לכבוד הוא לי שככה זוכרים אותי.'' צחקתי.
ראיתי שעומר סורק אותי במבטו. גם אני בחנתי היטב את גופו. הוא נראה די חטוב, עם פטמות כהות ורחבות. החזה שלו היה חצי שעיר בעיקר בכיוון לבטן, למפשעה.
''אולי יש לכם בצוות...?'' שאלתי בנוקבי את שם האביזר.
''בטח.'' השיב, ''לכם אין? לא יכול להיות.'' החזיר ואני כבר חששתי שיסרב להשאיל.
''זה היה אצל זיו והוא נסע…'' התחלתי להסביר.
''אין בעיה. תקבל אבל תחזיר עוד היום.'' התרומם מהערסל, נעמד. הוא היה נורא גבוה. כמעט שני מטר. יכולתי להבחין שהזין שלו עומד בטרנינג. נראה שלא לבש תחתונים. לא הסתרתי שהאוהל בטרנינג שלו מושך אותי. ''אקח מפתח.'' אמר וניגשנו לחדר שלו. הוא הסיר את הטרנינג. לפי ההנחיות אסור לנו להיכנס לאזורים הצבאיים פרופר בבגדים אזרחיים. רק במגורים מותר להסתובב כך. הוא הסיר את הטרנינג ונותר עירום. אכן, כפי שחשבתי, הוא לא לבש תחתונים. הזין עמד לו. קצת מאכזב לעומת אורך הגוף וכפות הרגליים. הזין של עומר לא המריא אל על כמו שלי אלא נותר מקביל לרצפה. גם הישבן שלו היה חמוד. צורת אגס.
''יש לך ישבן חמוד וגם הזין.'' ניסיתי. ''אבל אומרים שיש התאמה בין אורך כף הרגל לאורך הזין ואצלך ממש מאכזב.'' צחקתי.
הוא נעמד ממש מולי. הזין הזקור שלו כמעט נגע בי. הוא נראה לי סקסי ומושך.
''תגיד חן, גם אתה בקטע?'' שאל והביט לתוך עיני.
''איזה קטע?'' היתממתי.
''גם אתה מתחנגל?'' היה ישיר יותר.
''הא. זה. לפעמים. יצא לי פה ושם.'' מודה במקצת.
''וואלה, אני מחפש בנרות איזה הומו כאן בגדוד.'' אורו פניו.
הוא התלבש במדים. הפעם לבש גם תחתונים, הם היו די סקסיים. הניח יד על העורף שלי והלכנו יחד לאפסנאות של הצוות של יוחאי.
הוא חיפש את ה... על אחד המדפים. מצא אותו והניחו על השולחן. אחר ניגש אלי וחיבק אותי. עומר היה גבוה ממני כמעט בראש. הוא התכופף וחיפש את השפתיים שלי. כל הזמן חייך. היה לו חיוך מתוק שיצר חריצים בלחיים שלו. שפתיו מצאו את השפתיים שלי. התנשקנו ממושכות. הוא החליק כף יד ענקית על החזה שלי. שיחק לי בפטמות. הזין שלי התעורר.
''בא לך?'' שאל ולא ידעתי עד היכן הוא מוכן לזרום.
''מאוד'' עניתי ויזמתי אני נשיקה צרפתית כשאני מכניס יד לתוך המפשעה שלו. הזין כבר היה בדום מתוח. חבקתי בכף ידי את הזין החם של עומר. יכולתי להרגיש את הדופק. הוא התחיל להפשיט אותי והתפשט בעצמו. ניגש לדלת ונעל אותה מבפנים. הוא שלף מזרן צבאי ממדף עליון והשליך אותו על הרצפה.
''אתה רגיל לתנאי שדה. לא?'' פנה אלי כשהוא משתרע לאורך המזרן. הרגליים שלו יצאו מתחום המזרן.
נשכבתי לצידו. התחבקנו. התנשקנו שוב והתחלנו למזמז אחד את השני. הזין של שנינו עמד. הכלים היו רעבים. כאן בתוך ים הגברים המסוקסים היה קשה להומו למצוא ביטוי ופורקן ליצר המיני. והנה מצא מין את מינו. כל כך קיוויתי שעומר ייתן לי לחדור אליו ולא נגמור רק ב- 69 דחוק. לפתע הוא התיישב על המזרן, אחז באחת מרגלי, קירב את כף הרגל שלי לפרצופו והחל להסניף את הרגל. אני צחקתי. הרגל שלי שמאז הבוקר הייתה מגורבת בגרב צמר צבאית ונחבאת בנעל האדומה הסגורה, בטח לא הריחה הכי נעים. עומר התעלם מכך. הריח את כף הרגל שלי והחל ללקק את האצבעות. למצוץ אותן, לשאוב אותן לתוך פיו. ממש לא בא לי להחזיר לו במטבע דומה. עומר השקיע בליקוק כף הרגל שלי, כולל האצבעות בחשק רב, עבר מאצבע לאצבע וטיפל בה טיפול אישי. בינתיים, באקרובטיקה פילסתי דרך אל הזין שלו והתחלתי למצוץ לו. הוא גנח. הוא הרים את הרגל שלו והניח את כף רגלו הענקית על החזה שלי. ליטפתי לו את הרגל, אך לא הכנסתי את כף הרגל לתוך פי. הזין של עומר דווקא היה טעים לי בפה. מניח שהרבה יותר מהרגל שטרם ניסיתי. הוא ליקק לי את האצבעות והתחיל לעבור עם הלשון לאורך הרגל בכיוון המפשעה. אך באופן טבעי עברנו לתנוחה בהפוכה וכל אחד התפנה לפנק את המבושים של חברו. ירדתי לביצים השעירות שלו. שאבתי את האשכים לתוך פי, שקשקתי אותם בשפע רוק ויריתי אותם החוצה. הוא צחק ונאנח. העברתי לשון על שיער הערווה שלו, עולה לאורך שפע השיער אל הפטמות המגניבות שלו. הוא גנח. עומר ליקק לי את חור הישבן. העמיק לחדור עם הלשון. אני קיוויתי שהוא לא מכין את הקרקע לחדירה. כי את החדירה, לישבן של עומר, ייחלתי לעצמי. המשכנו להתלקק, למצוץ, למזמז, להתנשק, לבלוע ביצים, ובתנוחת 69, כאילו נכנסנו למין תחרות 'מי יגרום לשני להשפריץ ראשון'.
לא הנחתי את האשכים של עומר לרגע. ידעתי שטיפול ממושך באשכים לא רק שיגרום לזין שלו לעמוד ללא הפסקה, אלא יכול לזרז את מעוף הזרעונים. מפעם לפעם החלפנו מלל. בעיקר הקשור לעינוגים. לנקודות בגוף שהטיפול הנקודתי בהם מחרמן ביותר.
''יש גבר בגדוד שאתה מפנטז עליו יותר מכל אחד אחר?'' השחלתי שאלה לעומר.
הוא ממש לא היסס ומיד השיב, ''המפקד שלכם גלי נראה בהחלט לא רע אבל דרור מהצוות שלך הוא חתיך אלוהי.''
''דרור הוא שלי.'' התגוננתי ''אני מספר 2 שלו.''
''הוא הומו?''
''חחח לפני כמה ימים שאלתי אותו את זה. הוא מכחיש, למרות שהוא בתול.'' עניתי.
''אז אולי שנינו צריכים לתת לו להכיר את גוף הגבר?'' הציע עומר.
''אם רק תצליח, אני איתך.'' צחקתי.
כאשר התחלתי לדחוף אצבעות לישבן של עומר הוא גמר ומילא אותי בשפיך. עבודת הפה שלו בזין שלי לא הייתה מיוחדת ולא הביאה תוצאות. דווקא לנשק הוא יודע טוב. גם ללקק כפות רגליים. תחבתי לו את הזין בתוך הפה והתחלתי לדפוק לו את הגרון. הוא חשק את הזין שלי בחוזקה בין השפתיים שלו ואני העמקתי פנימה, מגביר את הקצב, מתנשף, נאנח וכאשר הוא החליק אצבעות בעונג על האשכים שלי, נורו צרורות ומילאו לו את הגרון בשפיך הסמיך, הלבנבן שלי.
כאשר יצאנו ממש לא חשבתי על האביזר בגללו הגעתי עם עומר לאפסנאות הצוות שלו וכמובן שהוא נותר על השולחן, המקום בו עומר הניח אותו בתחילת המפגש…

שמחתי שסוף סוף מצאתי הומו בבסיס, מבלי הצורך לגשש אחרי הזהות המינית של מי מהבחורים, כפי שעשיתי עם דרור. אמנם עומר גבוה ממני בהרבה והסקס איתו דורש קצת אקרובטיקה, אבל העיקר שיש מישהו לסקס.
קבענו להיפגש במקלחת בחצות. ישר הצעתי את המקלחת שלנו, בתקווה להיתקל שוב במפקד גלי, למרות שככל שחלפו הימים הייתי משוכנע כי טעיתי לגביו. אמנם באימונים התחלתי לבחון אותו, את גופו, בעין הרבה יותר חושקת, כנראה משכנוע עצמי, ולא ממש מבוסס, כי יום יבוא, שלא ירחק, וגלי הנערץ ואני נזדיין.
עומר הגיע לפני. הוא כבר עמד תחת הדוש והתקלח. בדיוק כשנכנסתי הוא חפף ולא שם לב לכניסה שלי. התפשטתי במהירות. תוך כדי הזין שלי כבר עמד. אני נעמדתי מאחוריו ובבת אחת חיבקתי אותו כשהזין שלי נוגע בו ורומז רמז עבה לתשוקתי. התחלתי לשפשף את הזין על החריץ שלו, עדיין ללא חדירה. לא קל היה להגיע לגובה הישבנים שלו ואני נאלצתי לעמוד על קצות האצבעות. הפעם דאגתי להצטייד בגומי. מה שבטוח. התחלתי לעסות את עומר מאחור, תחת זרם המים החמימים. עומר הסתובב. הוא נטל כמות נכבדת מהשמפו וקרצף לי את השיער כשהוא משפשף בחוזקה את הפדחת שלי. עצמתי עיניים כמתגונן מפני הסבון ואז הוא הצמיד את שפתיו לשפתי ונשק לי כשקצף השמפו זורם מראשי על הפנים של שנינו. הוא אחז בחוזקה בזין שלי.
''אני רוצה אותו, חן.'' ביקש.
''כולו שלך.'' השבתי.
''אני רוצה שתחדור לתוכי, שתדפוק אותי, שתזיין אותי.'' הרחיב.
''בדיוק בשביל זה אני כאן.'' אמרתי ופסעתי לתיק כלי הרחצה שלי לשלוף את הקונדום.
התנגבתי מעט, החלקתי את הגומי על מוט הזין שלי. עומר עמד ליד קיר המקלחת, כאשר פניו אל הקיר. עשה פישוק רחב כדי לאפשר לי להגיע אל פתח המנהרה. עמדתי מאחוריו. שפשפתי את הכלי שלי שוב ושוב לאורך החריץ השעיר שלו, קירבתי את כיפת הזין אל הפתח ובתנועות אגן נמרצות התחלתי לחדור לתוכו. הוא גנח, עודד אותי, ''אל תרחם עלי חן, אני אוהב זיון חזק.'' ביקש ואני הגברתי את הקצב וזיינתי אותו בפראות.
הוא התחיל להיאנח בקול.
''בואנה עומר, אתה תזעיק את כל הפלוגה. אין לי כוח עכשיו להיענות לרצון של כולם ולזיין אותם אחד אחד.'' צחקתי כשאני מתנשף.
''אתה מזיין רק אותי. אתה נהדר חן.'' עודד אותי.
אחזתי בבטן שלו, בחזה ודפקתי אותו מאחור. זווית הזיון לא הייתה מאוד נוחה, כנראה בגלל הגובה שלו. ביקשתי שהוא ישכב על הספסל ואדפוק אותו כשהוא פותח רגליים כמו שרמוטה. לאורך הספסל הצר. דווקא מימדי הרוחב שלו השתלבו היטב. אלא שהאורך היה גדול על הספסל. בזמן שחדרתי לחור ישבנו כשהוא על הספסל, על הגב, אחזתי בכף רגלו הענקית, שהפעם הייתה נקייה מהמקלחת והתחלתי ללקק לו כפי שהוא עשה לי שעות אחדות לפני כן. הוא אהב זאת.
''נפלא חן. אתה גדול.'' החמיא ועודד.
אבל אותי עניינה יותר החדירה. הזיון בישבן. קריעת התחת שלו ששפשפה את הזין שלי להפליא. הרגשתי שאני קרוב לגמירה. השלכתי את הגומי על הרצפה, הוצאתי את הזין מישבנו של עומר והתחלתי לרסס את הבטן והחזה שלו בעודו שרוע על הספסל.
''היה גדול חן.'' החמיא לי בעודו משפשף לעצמו את הזין בכוונה לגמור.

בדיוק אז נפתחה דלת המקלחת ובפתח עמדו גלי, מפקד הצוות שלי, והבחור שהיה עמו כאן לפני כמה ימים. הם היו לבושים במכנסיים קצרים ואחזו במגבות. הם לא ראו את הזיון שזיינתי את עומר, אבל יכלו להתרשם מכך שלפחות שנינו אוננו ביחד.
''אנחנו מפריעים?'' גלי שאל בקול מאוד סמכותי.
הגרון שלי התייבש באחת. נאלמתי דום לשניות ארוכות. עומר קם מהספסל. עמד לו הזין. שלי הספיק להירגע כבר לאחר ההשפרצה. הוא נכנס תחת המים על מנת לשטוף את גופו מהשפיך. נראה לי שעומר לא התרגש במיוחד. אני הייתי במבוכה גדולה. אולי מכיוון שהיה זה המפקד הישיר שלי.
''לא. לא. אתם בהחלט יכולים להתקלח.'' גמגמתי וכל כך רציתי להוסיף 'ולהזדיין', אבל שתקתי.
מיהרתי להתנגב ולהתלבש. מצד אחד כל כך רציתי להישאר ולחזות בסקס שעתיד להתנהל כאן, אבל לא העזתי, מה גם שספק אם הם היו עושים זאת בנוכחותנו. עומר יצא מהמקלחת והחל גם הוא להתנגב.
משהבחינו גלי והידיד, שלא הכרתי, שאנחנו עומדים להסתלק, הם התפשטו ונכנסו תחת זרם מי המקלחת. הצלחתי לסרוק בעיני את הגופות שלהם. גלי היה מדהים במבנה גופו. הזין שלו נראה מאוד עבה ומבטיח. הבחור האחר היה רזה יותר, אם כי נראה בהחלט מרשים.

כאשר יצאנו נזכרתי שהקונדום נותר על רצפת המקלחת. לא חזרתי לאסוף אותו.