הפרופיל של YOSI2455

yosi2455's avatar
88 דירוגים
  • yosi2455
  • פופולאריות: 171 נקודות
  • פעילות: 1571 נקודות
  • גיל: 33
  • מצב משפחתי: רווק
  • מתעניין ב: גברים + נשים
  • הצטרפות: 3077 days ago
  • התחברות אחרונה: 1354 days ago
  • הפרופיל נצפה: 20348 פעמים
  • צפה ב: 1032 סרטים

צור קשר עם YOSI2455

מידע נוסף על yosi2455


הסיירת של גלי - פרק א'

אני הייתי בצוות של גלי, בסיירת. לסיירת הגעתי לאחר הטירונות ומסלול ההכשרה. בדרך נשרו המון חבר'ה, חלקם ''מלח הארץ'' אשר הייתי בטוח כי יגיעו לרמטכ''לות. היה לי לא קל אבל לאחר שעברתי את הגיבוש לצנחנים בכיתה י''ב, נשבעתי לערן, שהיה אז מין חבר/יזיז שלי, שאני מסיים שלוש שנות שירות הכי קרביות שיש. אבא שלי, כיום תותח בחברת ביטוח, היה מג''ד בצבא, בעת השירות שלו הכיר את אמי שגם הייתה קצינה ואחי הבכור, איתמר, סיים את השירות כקצין בשייטת. כן, גדלתי במשפחה מורעלת צבא ולא יכולתי לשבור את השרשרת ולאכזב.

בחופשת הפסח בכיתה י''ב, לאחר שעברתי בהצלחה את הגיבוש, ירדתי עם ערן לאילת. יצאנו לבלות במועדון. שתינו די הרבה. אפילו התחלנו עם כמה בחורים שווים מראשל''צ ואני כבר קיוויתי שבמקום לזיין את ערן, אוכל לגוון ולדפוק את אמיר מראשון, אחרי שהתנשקנו כל כך נפלא מחוץ למועדון. ואז, כשממש התחרמנו אמיר ואני וראיתי בדמיוני שאנחנו מבלים את הלילה ביחד, הרגשתי יד נוקשת על כתפי. הבטתי, היה זה ערן. יריתי בו מבט של כעס והוא אמר לי בלי להתייחס: ''חן, אני לא מרגיש טוב, משועמם ובא לי להקיא.'' לחש לי באוזן. גם לי כמעט בא להקיא מהמחשבה שהכול הולך להתחרבן לי.
החלפנו, אמיר ואני, מספרי טלפון ונפרדנו בצער. כעבור דקות היינו ערן ואני במונית בדרך למלון הקטן בכניסה לעיר.
במונית ערן התנהג לא כאחד שהולך להקיא, הוא כנראה נפגע מכך שהזנחתי אותו והתחלתי עם אחר, ואולי הוא צדק. הרי ירדנו יחד לאילת במגמה להיות ביחד ואני כמעט הברזתי לו. הוא די נמרח עליי במונית, מזמז אותי וניסה לנשק אותי, אם כי אני לא נעניתי.

הייתה שעת לילה מאוחרת מאוד. רוב החדרים נראו חשוכים. ערן התפשט ואמר לי לפתע: ''בא לשחות?'' הוא היה עירום.
''ככה?'' שאלתי והתחלתי להסיר את הבגדים.
''אין אף אחד, חוץ מזה אתה גאה במה שיש לך בין הרגליים, חן.'' הקניט אותי.
תוך שניות היינו בבריכה. המים היו קרים מאוד וצעקנו מרוב התכווצות הביצים. התחשק לי להשתולל עם ערן, אבל מישהו מאחד החדרים נבח ''שקט. תנו לישון.'' היה ברור שלהשתולל ממש עם צרחות וצחוקים לא ילך. לאחר שעשינו כמה בריכות, נשענתי בגבי אל המעקה. ערן התקרב לעברי, חיבק אותי ונשק לי. הכעס כבר חלף, להפך - חשתי שאני הייתי לא בסדר עם ערן. הנשיקה הייתה כל כך חמימה, אף כי השהות הארוכה במים הקרים, הרגילה את הגוף לשינוי הטמפרטורה. השפתיים הבשרניות של ערן חשקו את שפתי והשיניים שלו נשכו קלות בשפתי. הוא ליקק לי את הפנים הרטובים, שתה לי את העיניים, בזמן שהיד שלו, בתוך המים, חיפשה את הזין שלי והחלה לשחק בו ולהזקיפו. ידעתי שלמרות תחושת ההקאה של ערן, הזיון קרוב. הנשיקות הלוהטות שלנו נמשכו והשמענו קולות אנחות וגניחות.
מישהו יצא מאחד החדרים שמול הבריכה, היה זה בחור בתחתונים. ליד הדלת המוארת עמדה בחורה. גם היא רק בתחתונים. השדיים שלה היו חשופים והבחור ליקק אותם כשהיא מצחקקת בקול. כנראה, כמונו, חשבו שהם היחידים הערים ונמצאים בחזית זו. הם התנשקו. ערן לא ראה אותם כי הוא היה עם הגב אליהם. אני ראיתי והתחרמנתי גם מההתמזמזות שלהם וגם מהמזמוז שערן מזמז אותי. ראיתי שהבחור מושך את הבחורה מחוץ לחדר. הם התנשקו כל הזמן, לפתע הוא הסיר את התחתונים שלו. יכולתי לראות שעומד לו הזין. הוא שלף את התחתונים שלבשה הבחורה ותוך שניות דחף אותה אל המים וקפץ אחריה. גם הם קראו קריאות צהלה מהמים הקרים. ערן הסתובב לאחור, ''אנחנו לא לבד כאן.'' קבע.

כמונו, גם השניים שחו בעירום. ערן ואני המשכנו להתנשק. הם עדיין לא קלטו אותנו והיו בטוחים שהם לבד. לאחר ששחו מעט, הבחור השכיב את הבחורה על שפת הבריכה, והחל לרדת לה עם שפתיו והלשון. היא החלה לגנוח.
''אני רוצה שתזיין אותי, חן.'' לחש לי ערן.
''אולי נלך לשכב לידם.'' הצעתי, לא ממש ברצינות. ''אולי אני אזיין אותך ממש מתחתם.''
ערן ניתק ממני. הוא צלל מתחתי והרגשתי את הלשון שלו משוטטת על האשכים שלי ועל חור הישבן. ערן היה שחיין טוב. הוא אהב גם לצלול ותכנן למחרת היום לצלול בריף האלמוגים. אבל לא ציפיתי שכאן בבריכה, בשעת לילה מאוחרת, הוא יצלול בין אשכי. הוא עלה אל פני המים, התנשף ושוב נשק לי.
''תזיין אותי, חן.'' חזר שוב, הסתובב כשגבו אליי וחיכה שאכנס לתוכו. הזין עמד לי, הזוג שהתמזמז מולנו רק חרמן אותי יותר ויותר. שמעתי את הבחורה גונחת מליקוקי הלשון של הבחור שגהר מעל המפשעה שלה ולקול גניחותיה הבאתי את הזין שלי אל פתח ישבנו של ערן והתחלתי לחדור פנימה, כאשר הוא צרף את אנחותיו לקול גניחותיה של הבחורה.
הגברתי את הקצב. נהגתי קצת בפראות ולפתע ערן צעק מכאב.
הבחורה כמעט צעקה, ''נרי אנחנו לא לבד פה.''
הבחור התרומם וסרק במבטו את השטח. ''יש שניים שמזדיינים במים,'' אמר לבחורה, ''דווקא מגניב.'' עדיין לא קלט שמדבור בהומואים.
''בואי נזדיין, נעמה.'' גהר מעליה וניסה להכניס את הזין שלו לכוס שלה.
''אנ'לא יודעת...'' שמעתי אותה, אבל הוא כבר היה בתוכה וזיין אותה.
''תראה אותם ערן, גם הם מזדיינים.'' הסבתי את תשומת לבו.
''שונא בנות. שונא כוס.'' החזיר לי.
המשכתי לדפוק את הישבן של ערן, בעוד הבחור, במרחק של מטרים בודדים מאיתנו, קרע את הידידה שלו.
''לא יכול לסבול את הגניחות שלה,'' התלונן ערן, ''בוא נכנס לחדר.'' ביקש.
יצאתי מתוכו. דווקא אותי המציאות הדליקה, אבל לא רציתי שיתבאס. אז שנינו יצאנו מהבריכה ורצנו עירומים אל החדר שלנו, נוקשים בשינינו, כי אפילו מגבות לא הוצאנו איתנו.
לא הצצנו לאחור, לא ראינו את התגובה של הזוג המזדיין, ערן נשכב, כך כשהוא רטוב, על המיטה כאשר ישבניו כלפי מעלה. אני תפסתי מגבת, ניגבתי אותו מעט מאחור, ניגבתי את עצמי, ומיהרתי לתפוס את מקומי בפתח הישבן שלו.
''תזיין אותי, חן, תקרע אותי.'' התחנן ערן.
ברור שהסקס במיטה נוח יותר ונעים מאשר במי הבריכה הקרים. הייתי חרמן, לא הייתי זקוק למילות העידוד או הבקשה של ערן. תוך שניות הזין שלי חדר לחור ישבנו מאחור ובתנועות נמרצות התחלתי לעלות ולרדת, חופר עמוק בישבנו, כאשר הוא משמיע אנחה בכל תקיעה עמוקה שלי.
''אני אוהב שאתה מזיין אותי, חן. אני נועדתי בשבילך.'' לחש וחרמן אותי יותר ויותר. השפרצתי בתוך הישבן שלו, רטטתי ונשכבתי על גבו.
הוא הסתובב ופנה לכיוון שלי, בעוד השפיך שלי ממלא את ישבנו ונוזל אל סדיני המיטה הזוגית. התחבקנו, נשקנו זה לזה ונרדמנו.

למחרת קמנו די מאוחר. ערן קצת התבאס כי רצה לצלול, הוא נסע לריף האלמוגים ואני נותרתי במלון. סיכמנו שכאשר הוא יסיים יתקשר אליי ונקבע את המשך היום. תחילה חשבתי ללכת לחוף הים אבל אז נזכרתי באמיר מראשל''צ שהכרתי במועדון.
התקשרתי לאמיר, הוא נמנם והערתי אותו. תחילה היה אדיש אבל כשהזכרתי לו מי אני לפתע נעור בהתלהבות.
''זה חבר שלך?'' שאל אותי בהתכוונו לערן.
''לא חבר. אנחנו ידידים הרבה שנים.'' השבתי.
''רוצה להיפגש?'' שאל ושמחתי שההצעה באה ממנו.
''ברור!'' השבתי בהתלהבות.
התברר שאמיר וחבריו השתכנו במלון די קרוב אלינו. הצעתי לו לבוא אליי. הסברתי לו שבשעות הקרובות אהיה לבד כיוון שערן יצא לצלול.
אמיר הגיע כעבור חצי שעה. הביא עמו כמה פחיות בירה קרות.
התברר שהוא מבוגר ממני בשנה. חייל שנמצא ברגילה וירד עם החברים שלו לאילת. הם סטרייטים והוא גיי וחיפש ריגושים מעבר לבילוי עם החברים.


הצעתי לאמיר שנשחה קצת והוא הסכים. ישבנו עם שתי פחיות בירה על שפת הבריכה. כמה חבר'ה השתכשכו במים. כולם היו ממש נעריים. זו האוכלוסייה המגיעה לרוב למלונות האלה. ניסיתי לצוד את הזוג מהלילה, אבל לא הצלחתי לאתרם. 'בטח עדיין ישנים אחרי הסקס הנועז כאן על שפת הבריכה.' חשבתי. פטפטנו אמיר ואני. הוא סיפר לי מעט על השירות הצבאי. הוא היה ג'ובניק והתרשם מאוד מכך שעברתי את הגיבוש הקרבי לצנחנים. ''יהיו איתך אחלה כוסונים.'' צחק.
''הלוואי.'' ייחלתי.
עשינו כמה בריכות והצעתי שניכנס לחדר.

אמיר היה עלם נאה. מעט נמוך ממני, באזור המטר שמונים, רגליים מוצקות. הוא סיפר לי שהוא כדורגלן חצי מקצועי. הייתה לו בטן שטוחה עם שבילון שיער שירד מהפופיק אל המפשעה. החזה שלו היה חטוב וחלק ובתי השחי שלו היו שעירים, ממש כמו שאני אוהב. היו לו שפתיים עבות, בשרניות, עיניים ירוקות וחיוך מתוק. זיפים כהים בני יומיים-שלושה עיטרו את פניו ושיוו לו מראה סקסי נורא.

שנינו היינו עדיין בבגדי ים, עמדנו בכניסה לחדר. אני בעטתי את הדלת והיא נטרקה, אמיר חיבק אותי והתחלנו להתנשק, כמו אמש במועדון. הנשיקות שלו היו טעימות כל כך. העיניים שלו הביטו לתוך עיני במין ריצוד של תשוקה. הוא החל לרדת עם שפתיו דרומה, עבר עם הלשון לאורך הצוואר שלי עד שהגיע לפטמות. תחילה ליקק אותן, אחר כך החל לנגוס בהן עם שיניו, אני צחקתי מהנאה והכנסתי את היד לתוך בגד הים שלו. הזין שלו המתין לי דרוך. הרגשתי כלי די קצר אבל עבה מאוד. הוא נאנח ממגע ידי והמשיך עם לשונו לבטן שלי. אמיר קילף מעליי בקיפולים קטנים ואיטיים את בגד הים כאשר שפתיו ולשונו לא משים מהגוף שלי. לפתע הרגשתי את שפתיו הנפלאות חובקות את כיפת הזין שלי. גנחתי. התחלתי לדפוק לאמיר את הפה. הוא חשק שיניים שגירדו קלות את הזין שלי, ההרגשה הייתה נפלאה. אמיר לא רצה שאגמור לו בפה. אז הוא התרומם והשליך אותי על המיטה ומיד נשכב לידי בתנוחת 69. הוא תפס לי את הביצים בלפיתה חזקה והתחיל למצוץ לי את הזין. הזיפים שלו שרטו את האשכים שלי ונתנו לי הרגשה של עקצוצים, כאילו היו אלה מכות חשמל קלילות. התחרמנתי לגמרי. תפסתי את הזין הקצר של אמיר. קצר אבל עבה והחזרתי לו במציצות לוהטות. שנינו מצצנו בהתלהבות. הרגשתי מעולה, עבודת הפה של אמיר הייתה שונה מאשר של ערן, למרות שגם ערן ידע לענג.

''תדפוק אותי, חן.'' ביקש לפתע אמיר, ''מזמן לא קיבלתי זין.''
עד לאותו הרגע לא ידעתי אם אמיר אקטיבי, וורס או פסיבי. ידעתי שהוא גיי אבל לא מעבר לכך, התאים לי שהוא לא ביקש לדפוק אותי, יותר מכך התאים לי מאוד שהוא ביקש שאזיין אותו, מה שכל כך השתוקקתי כבר אמש, במועדון.
הוא נעמד בתנוחת דוגי על המיטה בזמן שגלגלתי גומי על הזין הזקור שלי. בחנתי את ישבניו ומפשעתו, הביצים שלו תלו כשק מתחת לזין העבה, הישבנים הסקסיים קרצו לי, ביקשו שאבוא. ממש הזמינו אותי פנימה.
למרות שנורא השתוקקתי לחדור, הביצים של אמיר כל כך גירו אותי. נשכבתי בין רגליו תחת האשכים והתחלתי לתפוס אותם בפי, בין השפתיים. הוא צחק וצעק מהנאה. הזין שלו נעמד ואני העברתי עליו ליקוקי לשון. עברתי בין הביצים החלקות לזין העבה, מכניס גם את הכיפה לפי ומוצץ אותה בחוזקה בין השפתיים, הוא גנח מעונג. התחלתי להכניס אצבעות לחור הישבן שלו ואז ללא התראה הזין שלו החל למלא את הפה שלי בשפיך עסיסי וחמים שנורה בצרורות אחדים. כמעט נחנקתי.
''חן, רוצה כבר את הזין שלך.'' התחנן.
יצאתי מבין הרגליים של אמיר. הוא חיפש את הפה שלי והתנשקנו. הוא חפר לי בפה עם הלשון ושאב שאריות של הזרע שלו.
התמקמתי מאחוריו. הזין שלי נרגע בינתיים. חיזקתי אותו בשפשופים על החריץ של אמיר וכשהוא התעצם התחלתי לחדור לחור ישבנו כשהוא מסייע לי בתנועות משגל ממרום תנוחתו הכלבית. ''נהדר חן. עמוק. עמוק יותר.'' עודד אותי לדפוק אותו בתחת. אחזתי במותניים שלו, תפסתי בחזה החלק שלו, זיינתי את הישבן החלק כל כך. התנשפתי. הוא גנח. עודד אותי. ביקש שלא ארחם עליו. ''תוכיח שאתה קרבי, אחי.'' הקניט אותי ואני דפקתי בחוזקה. עוד ועוד. כאשר הרגשתי שאני קרוב לגמירה, הוצאתי את הכלי מהישבן של אמיר, השלכתי את הקונדום וריססתי את הגב שלו במתזים של שפיך.
נשכבנו זה לצדו של זה על המיטה בעירום. ליטפנו אחד את השני והתנשקנו. אמיר נהנה לשחק לי בביצים השעירות. שלו היו חלקות. ''הדשא של השכן ירוק יותר.'' אמר בנימה של קנאה.
''התכוונת שעיר יותר.'' צחקתי. הנייד שלי זמרר. היה זה ערן שהציע שנפגש במקדולנדס. הצעתי לאמיר להצטרף אליי. שנינו היינו רעבים והיינו מוכנים לטרוף. בדרך הצעתי לאמיר שנעשה שלישיה עם ערן. ''תוכל לזיין אותו, הוא פסיבי.'' ניסיתי למשוך למפגש של דאבל. ההצעה נתקלה בסירוב כיוון שהחבר'ה של אמיר החליטו לשוב לראשל''צ והוא הצטרף אליהם.

בדרך הביתה, באוטובוס, ערן גילה לי שהוא לא יתגייס. ידעתי כי הסיבה היא לא רפואית. די כעסתי ואפילו לא דיברנו כמה ימים. דווקא אחי, איתמר, בוגר השייטת, לימד סנגוריה על ערן, להפתעתי. טלפנתי לערן ויצאנו לסרט.

חודשים אחדים לאחר מכן התגייסתי. בטירונות המגניבה אי שם לרגלי הרי חברון, הכרתי את ניב. התברר שהוא הומו, כמוני. אמנם בלחץ הצבאי ובעיקר בהיותנו מותשים לאחר האימונים המפרכים, לא יצא לנו להיפגש הרבה לסקס, אבל מידי פעם, בעיקר בסופי שבוע שנותרנו בבסיס, הזדיינו יחד והיה די כיף. לקראת סוף המסלול החלו לחלק אותנו למשימות הצבאיות ואני נבחרתי לשרת בסיירת. הייתי גאה בעצמי. ערן אפילו הזמין אותי למסעדה ובלילה נתן לי להתפרק בישבן שלו. ניב נשלח לקורס מ''כים ונפרדו דרכנו. בסיירת התחלקנו לצוותים אני הייתי בצוות של גלי, היינו מעטים בצוות, כמה אחדים. כל אחד יותר גבר ממשנהו. אני לא נראיתי ממש גברי ושרירי. אני חושב שבחרו בי יותר בגלל הנחישות שלי וכוח הרצון שהפגנתי לאורך כל המסלול. שניים מהבנים בצוות היו ממש בחורים יפים והם די הדליקו אותי במראה שלהם. אבירם היה סטרייט, זה היה ברור, כי הוא לא הפסיק לדבר על געגועיו לחברה שלו. דרור, החתיך השני, היה די שתקן ולא יכולתי, עדיין בראשית הדרך, לתהות על קנקנו.
גלי, מפקד הצוות, היה קיבוצניק. הוא היה די נמוך, מטר שבעים להערכתי. אבל שרירי, חטוב ומוצק. הוא היה יפה תואר: שיער שטני, עיניים כחולות, חיוך מקסים. הוא לא הרבה לחייך, אבל כאשר חייך או צחק, המראה שלו המם אותי. אהבתי גם את חיתוך הדיבור שלו. קול עמוק וסמכותי. הוא החזיק אותנו קצר, הקפיד על קלה כחמורה. אמר לנו שוב ושוב שבמשימות שלנו אם לא נהיה תלויים זה בזה, נהיה תלויים זה לצידו של זה. היינו חוזרים מיום אימונים מפרך ולאחר ארוחת ערב דשנה, היינו מתפרקים בשירה ובצעקות במקלחת הצוותית. גלי לא התקלח איתנו וכל כך חשקתי לראות אותו עירום.

באחד המסעות בגולן הגענו לנחל זורם. המים היו קרים כקרח. עצרנו לארוחת צהריים. בתום הארוחה גלי הפתיע אותנו ואמר כי יש לנו שעה של זמן איכות, כך אמר. וכי אפשר להתרחץ במים. צהלנו כילדים קטנים, כולנו התפשטנו לעירום מלא והשתוללנו במים ובעיקר בבריכה הטבעית שנוצרה בערוץ הנחל. ראיתי שגם גלי המפקד התפשט, עקבתי אחריו במבטי. הוא נראה די שעיר בחזה. שיער שטני סדור כאילו ביד אמן שעטף את הפטמות שלו וירד אל הבטן ולתוך שיער הערווה הסמיך. הזין שלו נראה מצומק, בעיקר במים הקפואים והמוח שלי פנטז על גודל ועובי הזין של המפקד שלי. הביצים נראו די גדולות. לי הוא נראה כנסיך קסום. 'כזה גבר אני רוצה כבן זוג.' הלב שלי קיווה. הרגשתי שהזין נעמד לי ומיהרתי לקפוץ למים הקרים, להרגיע את השובב המזדקף. בלילה, באוהל הסיירים הקטן, אותו חלקתי עם דרור השתקן, פנטזתי עליי ועל גלי.


ימים אחדים לאחר מכן, סיימתי תורנות בבסיס בשעת חצות. החברים לצוות כבר ישנו. שמתי פעמיי בדרך למקלחת.
כאשר פתחתי את הדלת יכולתי להבחין בגלי, המפקד. הוא היה עירום, הוא חיבק בחור אחר, שהיה עירום גם כן, אותו לא הכרתי. הם התנשקו, לשמחתי הם לא הבחינו בי. לבי עלץ, סגרתי את הדלת כמעט בדממה.

ידעתי שיש תקווה לי ולגלי