הפרופיל של YOSI2455

yosi2455's avatar
88 דירוגים
  • yosi2455
  • פופולאריות: 171 נקודות
  • פעילות: 1571 נקודות
  • גיל: 33
  • מצב משפחתי: רווק
  • מתעניין ב: גברים + נשים
  • הצטרפות: 3077 days ago
  • התחברות אחרונה: 1354 days ago
  • הפרופיל נצפה: 20348 פעמים
  • צפה ב: 1032 סרטים

צור קשר עם YOSI2455

מידע נוסף על yosi2455


מתמטיקה –מספרים תרתי משמע

הציונים הנמוכים של תלמידי המגמה הריאלית בסוף כיתה י''א הביאו להחלטה גורלית. ההורים, חלקם בעלי מישרות בכירות בשירות המדינה או בהי-טק, נפגשו עם מנהלת בית הספר ודרשו פתרון מידי. הוועדה הפדגוגית של בית הספר החליטה כי המורה הוותיק שנער, יחדל ללמד את תלמידי הכיתה העולים לי''ב, ובימי החופש הגדול יצא מכרז למציאת מורה מתאים. משמע: נמרץ, מנוסה ובעל הישגים בהגשה לבחינות בגרות. מבין המועמדים הרבים החליטה הועדה לבחור בגדי לברן.
גדי היה בן עשרים ושמונה. צעיר, נמרץ, מלא כריזמה, גבוה, בנוי לתלפיות וחתיך הורס. הוא טרם הגיש לבחינות בגרות בבית ספר תיכון, אך שמו יצא לתהילה כשלימד בקורסים של לחמן. הוא הוכיח הישגים שהמילה קינאה תהיה צנועה להם. השמועה עשתה לה כנפיים כבר בימי החופש הגדול, הואיל והורים מודאגים לא הפסיקו להתקשר למנהלת בית הספר ולוודא כי אכן ילדיהם יסיימו את בית הספר בהדרכת מורה ראוי. דביר, תלמיד בכיתה, סיפר שאחותו טלי למדה אצל גדי בקורס הכנה לפסיכומטרי בלחמן, וכי הוא לא רק היה מורה טוב אלא חתיך שהמיס את לב הבנות. בנות הכיתה החלו להתרגש שבועיים לפני שתם החופש הגדול. המנהלת, שירה, החליטה שגדי יהיה גם מחנך י''ב הריאלית בנוסף לשיעורי המתמטיקה והפיזיקה שילמד את התלמידים. גילון, רכז המקצוע, החליט שהמנהלת מגזימה בכמות השעות שהיא נותנת למורה מתחיל בכיתה אחת, ועוד בכיתת הדגל של בית הספר, אך שירה לא שינתה את דעתה. היא האמינה כי מורה צעיר שגם יהיה מחנך הכיתה וגם ילמד את תלמידיה את שני המקצועות הכי חשובים במגמה יעשה רק טוב לתלמידים.
שירה, אשר הבינה כי חלף זמנו של דור המורה שנער, האמינה שצריך דם חדש וצעיר במערכת.

יום הלימודים הראשון היה כבכל שנה, קצר, ואפילו לא כלל שיעורי מתמטיקה או פיזיקה, אך הואיל וגדי נתמנה גם כמחנך הכיתה, הוא נפגש עם תלמידיו החדשים לשיחת מחנך.
בי''ב הריאלית היו עשר בנות ועשרים ושניים בנים. כולם התרגשו גם לתחילת השנה האחרונה ללימודיהם, בהיותם 'הבוגרים' בבית הספר ובעיקר מהמורה שאמור להוביל אותם להישגים משמעותיים בבחינות הבגרות. כך קיוו הם והוריהם.

גדי הקפדן הקפיד להופיע לבית הספר כבר בשעה שבע ארבעים וחמש.
חדר המורים היה ריק, אך שירה המנהלת הגיעה תוך דקות. את מרבית המורים הכיר ימים אחדים קודם לכן עת נערכו ישיבות לקראת תחילת שנת הלימודים. ''מתרגש?'' שאלה אותו שירה בחום ולחצה את ידו. גדי הסמיק. ''האמת שכן...'' השיב. היד של שירה סירבה לצאת מכף ידו של הגבר המסוקס. 'הלוואי והיה משכיב אותי' קיוותה בסתר לבה. הסקס עם בעלה נעשה בשנים האחרונות יותר ויותר מכני. היה גומר בתוכה, מסתובב ונרדם. רוב הגברים בבית הספר היו כמעט קשישים ונטולי חיות, שלא לדבר על נטולי סקסאפיל. גדי לא גילה התרגשות מהתנהגותה של המנהלת. 'בטח אני קשישה בשבילו' חשבה שירה, שזה מכבר חגגה את שנתה ה- 40 ונחשבה למנהלת צעירה. כל כך רצתה להעביר יד מלטפת על החזה הסקסי שלו שתפוחי הפטמות בלטו בתוך החולצה הלבנה, כנראה חדשה, שלבש לקראת פתיחת שנת הלימודים. מרבית המורים הגיעו סמוך לצלצול המבשר תחילתו של יום. תחילתה של שנת לימודים.

''שלום, אני גדי ואני אהיה מחנך הכיתה והמורה שלכם למתמטיקה ופיזיקה. אנחנו נבלה הרבה שעות בכל שבוע'' פתח גדי בדברים בכיתתו החדשה בקולו העמוק. הבנות נמסו והחליפו מבטים.
''איזה חתיך'' כמעט צעקה צילי בקול והרגישה שהתחתונים שלה נעשים רטובים.
''מה אמרתי לכן?'' ניסה דביר לגזור קופון במידע שהעביר עוד בחופש הגדול, כאילו הוא אחראי לכך שהמורה החדש כל כך חתיך.
''אתה נשוי?'' לא התאפקה ליהי.
''יש לך חברה?'' המשיכה צילי.
גדי חייך, הסמיק ולא השיב.
התלמידים בכיתה בבית ספר רגיל, אינם בדיוק התלמידים הבאים ללמוד במוסד חיצוני שאינו מוסד חינוכי, כמו לחמן למשל. שם באים פעם-פעמיים בשבוע לשעות בודדות ולמשך מספר שבועות, ואילו בבית ספר רגיל התלמידים שוהים יחדיו יום-יום ושעות לא מעטות. אווירת ה ביחד נותנת עוצמה ותעוזה.
''אני אענה בקצרה ובכך ייתמו השאלות בענייני הפרטיים,'' החליט גדי לשים קץ כבר בתחילה בתשובות קצרות. ''יש למישהו בעיות עם זה?'' שאל שאלה רטורית אך שמע קול של אחת הבנות, ''למה בקצרה?תענה באריכות'' לקול צחוק כל הכיתה.
''ובכן, אני גדי לברן, יליד תל-אביב. בצבא שירתי בממר''ם ואני לומד לתואר שני במתמטיקה ובפיזיקה באוניברסיטת תל-אביב. אני בן עשרים ושמונה, למי שזה נורא חשוב, לא נשוי וכרגע גם ללא חברה'' חייך. ''ועתה, נשוב לעסוק בענייניכם ונתחיל בכך שכל אחד יציג את עצמו בקצרה.'' כך החזיר את התלמידים אל המציאות הבית ספרית היבשה.
''איך לכזה חתיך אין חברה?'' זרקה נעמה.
''הייתי מתחתנת איתו כאן ועכשיו'' המשיכה צילי שהכי התרגשה מכולן.
גדי עשה עצמו כלא שומע.
השיעור הראשון, שיעור המחנך, עבר בניחותא עם הרבה צחוקים. גדי חש שיש לו כיתה נעימה עם תלמידים מקסימים וחדורי רצון ללמוד ולהצליח בבחינות הבגרות. בין תלמידיו החדשים היו יפיפיות מעטות וכמה בנים שמאוד ריגשו את המערכת שהסתתרה, אך בקושי, במכנסיו.

למחרת התקיימו שלוש שעות עם כיתה י''ב הריאלית ועוד שעתיים עם י''א.
בשיעור הראשון בכיתה י''ב, נתן גדי לתלמידיו בוחן על מנת לעמוד על טיב הידע של כל תלמיד ותלמיד. הוא הבהיר מיד כי הבוחן לא יקבל ציון, אבל בהחלט ישקף עבורו את היכולת של כל תלמיד, כך שביקש מהם לעבוד ברצינות. בעת שהתלמידים היו מרוכזים במילוי התשובות לשאלות, גדי בחן את התלמידים בעיניים משוטטות. הוא הבחין שישנן שלוש בנות מאוד כוסיות ובנים בודדים בהחלט שווים, אבל לראשונה שם לב שלירן השחום מאוד עם העיניים הכחולות, שילוב שלא ממש הסתדר לו, הוא חתיך ברמה. גדי שם לב לפתע שעיניו תקועות על לירן זמן רב מידי וכי זקפתו החלה להתעורר, ועל כן התיישב בכיסאו לבל ירגישו בכך התלמידים.
בלחמן היו לו כמה סטוצים עם תלמידים, אבל אלה היו בגיל צבא או אחרי.
התלמידים החדשים של גדי היו משקיענים, ורובם התרכזו בדפים שלפניהם ונכנסו לרצינות תהומית. מעטים שלחו עיניים מבקשות תמיכה או שהציצו מפעם לפעם במורה החדש, מנסים לקרוא אותו. מידי פעם גדי קם, הסתובב בכיתה, ענה לשאלות מעטות שהופנו אליו. העיר פה ושם למי שטעה בפתרון. ''כדאי שתבדוק שוב'' יעץ. ליד לירן החתיך התעכב ממושכות. הוא שם לב שכתב ידו של לירן די מרושל, אבל הוא פתר את המבחן באופן מושלם. בתום השיעור, אסף את הדפים ולאחר הפסקה קצרה אמר ''עכשיו נפתור את המבחן יחדיו.'' הוא חשש לתת ביטוי יתר ללירן, על מנת שלא יתעוררו מחשבות בראשי התלמידים, ולכן את התרגיל הראשון נתן לנעמה לפתור ליד הלוח. נעמה התבלבלה וזכתה לקריאות עזרה מהתלמידים ולבסוף תיקנה את השגיאה. התרגיל השני היה המסובך ביותר וגדי קרא ללירן אל הלוח.
לירן, רזה אך די חטוב, גבוה, כהה, שיער שחור ועיניים כחולות מקסימות. היה ברור שהוא תערובת של עדות. הוא לבש מכנסי ג'ינס ארוכים ומרופטים וגופיה שחורה עם פתח חזה רחב, כך שהפטמות הכהות, הרחבות והבולטות יצאו ממנה החוצה. החזה היה מאוד חלק. לירן פתר את התרגיל בקלות מדהימה. כאשר סיים שאל גדי ''אתה שנה ראשונה כאן?''
''מה פתאום?'' השיב לירן.
''הוא היה כאן לפני מאה שנה כשהתחילו לבנות את תל אביב,'' צעק אחד הבנים וכולם פרצו בצחוק. ''אתה לא מודע לכך שיש לבוא בתלבושת אחידה?'' המשיך גדי. הוא אמנם אהב מאוד את המראה של לירן, אבל חשש שיקבל שטיפה מההנהלה על כי אינו מקפיד שהתלמידים יבואו בתלבושת בית הספר. ''אה, זה? יש לי חולצה בתיק'' ענה לירן בטבעיות. ''תכף תגיד לי שגם התחתונים בתיק,'' המשיך גדי לקול צחקוק של חלק מהתלמידים, והבדחן הכיתתי צעק ''אצל לירן הכול אפשרי.'' לירן, שבכלל לא לבש תחתונים, הפשיל את המכנסיים מעט, עד שיער הערווה לקול צחוקן של הבנות בעיקר. הזין של המורה גדי התעורר שוב והוא מיהר לשבת על השולחן על מנת שהתפיחה שלו לא תעורר עניין.
''בעניין התחתונים לא אבדוק, כי זה לא מחויב על פי הנחיות התלבושת האחידה, למרות שזה יכול להיות מעניין דווקא.'' הוא הרגיש שאמר יותר מידי כששמע את פרץ הצחוק. ''אבל את החולצה תלבש עכשיו בבקשה'' הורה גדי באי חשק, ולירן לבש את החולצה בחוסר חשק מוחלט וכפתר בה רק כפתור אחד למטה, כך שהפטמות המשיכו לבלוט ולגרות. ''אני מניח שיהיו לנו חיכוכים בעתיד בעניינים רציניים יותר'' אמר גדי, מבלי שהקפיד לבחור את המלים הנכונות, ואולי דווקא כן, כי קיווה לחיכוכים אחרים. ''לכן, אבקש שתחסוך ממני מכאן ועד תום השנה את הדיון וההערות בעניין התלבושת האחידה'' השלים. ''וכמובן, הפתרון שלך מצוין.'' הפעם חייך בהצביעו על הלוח. בליבו קיווה גדי שלירן יהיה תלמיד בינוני ומטה, על מנת שיהיה לו תרוץ לזמן את לירן לביתו, לסייע לו בשיעורי המתמטיקה. כך קיווה, יגיעו גם לסקס. אבל הפתרון המהיר והמוצלח קצת הרחיק את התקווה.

היה זה דווקא דביר שעשה ראשון את הצעד הנועז. דביר היה הומו. מן כזה שהיה חצי מחוץ לארון. הוא היה נער בהחלט נאה. לא חתיך כמו לירן, אבל בהחלט בעל מראה סקסי. דביר היה נוהג לצאת לעתים למועדוני גייז, וכאשר מי מהבנות עשתה לו עיניים הוא לא התבייש להגיד ששדיים זה לא בדיוק תחום העיסוק שלו. דביר גידל שיער מתולתל שירד לו מתחת לכתפיים. לרוב, היה נוהג להלך עם זיפים בני ימים בודדים ששיוו לפניו הנאים עם השפתיים העבות, מראה מעט מבוגר מגילו בפועל. דביר, כמטר שמונים וחמש גובהו, שיער שטני ועיניים ירקרקות, היה בעיקר פסיבי. אמנם היה לו זין גדול ודי עבה אבל הוא אהב לגמור באוננות בעיקר שעה שהיה יורד למי שבילה עמו. דביר ידע לרדת במקצועיות. המציצות שלו, שהיו מלוות בעקצוצי הזיפים גרמו לבנים לא מעטים לגמור עוד טרם חדרו אליו. דביר אהב בעיקר להתרועע עם מבוגרים ממנו ובסופי שבוע היה נפגש בעיקר עם חיילים שחזרו חרמנים מהצבא וחיפשו תחת חם, צעיר ולוהט. דביר החליט שהוא חייב לפתות את המורה החדש, אף כי בשלב זה חשב, כמו כולם, שגדי הוא סטרייט.

בשיעור החינוך השני, גדי החליט שצריך לבחור ועד כיתה שגם יתווה את רעיון מסיבת הסיום בסוף השנה. גדי קיווה שלירן יצטרף, אבל הוא די התחמק. דביר נבחר לוועד עם עוד כמה אחדים. דביר ידע כי כחבר ועד תהיה לו עילה כביכול להגיע לביתו של המורה הסקסי החתיך 'ומי יודע... יתכן שהשמיים ייפתחו.'וישבנו ייפתח על ידי המורה למתמטיקה.

שיטות הלימוד של גדי היו שונות מאילו של שנער.
גדי החזיק את הכיתה קצר בכל הכרוך לשיעורים שלימד. הוא הרבה במתן עבודות בית ובמבחנים, אותם תיקתק לפחות פעמיים בשבוע. נכון שהדבר דרש ממנו לשבת ולבדוק, אך העין שלו סרקה את דפי התשובות במהירות, ומיד קלט מה היא תשובה נכונה ומה היא תשובה המובילה את הפותר למבוך אבוד. הוא ידע כי שנת המבחן שלו תיבחן לפי התוצאות. השכר המדהים שקיבל לעומת יתר המורים, יעמוד למבחן העתיד רק לפי תוצאות ההווה של התלמידים.

לירן המשיך לשים זין על הנהלים.
אמנם השליך על עצמו את חולצת בית הספר, אבל מצא דברים פרובוקטיביים אחרים כדי למשוך תשומת לב, ובעיקר להטריף את החשק המיני של המורה החדש. הוא לבש מכנסיים ללא חגורה, ולעתים הם ירדו באופן כזה ששיער הערווה השחור-בוהק שלו זעק, או שמחציתם העליונה של ישבניו יצאו לביקור באוויר הפתוח. גדי אהב להתרכז בישבנים הסקסיים של לירן ופנטז איך האיבר הנפלא שלו משחק ללירן בחור הבתולי. כך חשב. באחד הערבים, יצא גדי מבית הספר לאחר אספת מורי המדעים. הוא היה במצב רוח מעולה, הואיל ושמע מחמאות רבות מחבריו לצוות ההוראה. לפתע, כשחלף באחד המסדרונות הצדדים בדרכו אל המכונית, הוא הבחין בזוג נערים מתמזמז. הם עמדו. הנערה נשענה אל הקיר והנער נשק לה ומזמז את גופה. המכנסיים של הנער היו מופשלים והישבנים שלו נגלו. גדי הרגיש מבוכה.
הוא ראה את פניה של הנערה ושמח שהיא לא מכיתתו. בפניו של הנער לא יכול היה להבחין. תחילה, גדי חשב לסגת ולעבור בדרך אחרת, אבל נמלך בדעתו. כאשר חלף קרוב לזוג המתמזמז שמע לפתע את קולו של הנער ''שלום המורה גדי.'' הוא סובב ראשו. הנער עמד מולו, סמוך לנערה, מכנסיו מופשלים והזין שלו עומד. גדי הרגיש מבוכה. ''ערב טוב'' השיב ללירן. 'הנער הוא סטרייט. אני צריך לשכוח ממנו' שינן לעצמו כשהמשיך משם, מופתע מהנועזות אשר כל כך התאימה ללירן.

השבועות חלפו, באחד הימים כיוון דביר, ההומו, לכך שיוכל להגיע לדירתו של גדי עם תוכנית מסגרת למסיבת הסיום. ''אולי מוטב שאבוא אליך הביתה, אם זה לא מפריע'' דחק עצמו דביר לעמדת המוזמן המזמין. ''אין בעיה'' השיב גדי. אמנם, הוא לא ראה בדביר אובייקט מיני כמו שחשק בלירן, אבל הנער בהחלט היה חביב בעיניו. השעה שנקבעה הייתה שבע בערב. גדי עמד להיכנס למקלחת כרבע שעה לפני שבע, ובדיוק כאשר היה כבר עירום נשמעה דפיקה על הדלת. הוא כרך מגבת סביב חלציו ופתח את דלת הדירה. היה זה דביר. ''הקדמת. בדיוק עמדתי להיכנס למקלחת'' הצטדק המורה ודביר בלע את הגוף הסקסי בעיניים כלות. גדי התגורר עם שותף אשר לא היה נוכח בדירה. דביר הגיע כשהוא לבוש במכנס עור קצר וצמוד, ובגופיה ספורטיבית שחורה ונועזת שתאמה את המכנס השחור. גדי היה גבוה, רחב, שרירי ומוצק. חזה שרירי עם פטמות תפוחות, כהות ורחבות. מראה סקסי. ריבועים בבטן. רגליים מוצקות ושעירות. דביר חייך ושתק. ''בוא, בוא תכנס'' אמר גדי . דביר הושיט לגדי יד ללחיצה, וזה נאלץ לשחרר את המגבת וללחוץ את ידו של הנער. המגבת גלשה לרצפה והותירה את המורה חשוף איברים. דביר תקע מבט אוהד בחבילה הנפלאה של גדי. 'עד כה הכול מתנהל מעבר למתוכנן' הבליחה מחשבה כחולה במוחו של הנער החרמן. ''שב בסלון. אני רק מתקלח ומיד אני איתך'' הרים גדי את המגבת, ופנה למקלחת כשעכוזיו האליפטיים מענטזים מול פניו של דביר.
הזין של הנער הכה במכנסיו הצרים. גדי נבלע במקלחת. דביר התיישב תחילה בסלון, אך החליט לעשות צעד נועז. הוא התפשט מבגדיו, פתח את דלת המקלחת ''המורה?'' כמעט לחש לחישה סקסית. ''ביקשתי שתמתין בסלון'' שמע את גדי, אבל ידיו של דביר נאחזו בכתפיו הרחבות של המורה והוא נצמד אליו כשהמים זורמים על שניהם. גדי היה בהלם. אמנם היה ברור לו כי דביר הוא הומו בהליכי התנהגותו הנשית משהו, אך לכזו נועזות או חוצפה הוא ממש לא ציפה. ''מאיפה אתה יודע עליי?'' מיהר לשאול את הנער.
''יודע, מה?'' תהה דביר.
''נו בחייך. הרי גם אתה הומו'' החזיר לו גדי. דביר לא ידע שגדי הומו. דביר ידע שהוא חושק בגדי הסקסי. הוא שתק, נצמד למורה כשהזין שלו זקור והחל ללטף את גדי, לנשק אותו ולמזמז אותו. גדי נדלק. מזמן לא היה לו זיון טוב והנה נפלה הזדמנות לידיו כפרי בשל. לשנייה, חשב כי יחסי מורה תלמיד ודאי אסורים, אבל החשק עשה את שלו. הזין של גדי התעורר לחיים. הוא החל להעלות, להעצים ולעמוד במלוא אונו, ארוך, עבה, עם כיפה אימתנית ולוהטת בזוית-על המותאמת לחדירה בעמידה. ''אתה מחרפן אותי, המורה'' החל דביר לדבר וללטף. ''מהרגע שנכנסת לכיתה שלנו ידעתי שאני חושק בגופך'' המשיך. ''אני שלך. תעשה בי כרצונך'' דיבר הנער בביטחון רב. ''תדפוק אותי, המורה!'' אחז בזין העצום של גדי, התכופף והחל ללקק למורה את הביצים והזין. גדי גנח מהנאה.
''אנ'לא יודע אם מותר לנו'' ניסה באי חשק להתחמק, אבל המציצות הנפלאות של הנער הביאו לתחושה של 'אנ'לא יכול לוותר על התענוג הנפלא הזה.' עכשיו היה ברור לגדי, שדביר לא ממש התכוון לפרוס בפניו תוכניות רעיוניות למסיבת סוף השנה. המים הנעימים זלפו מעליהם ונעמו לשני הגברים. דביר היה שקוע בלענג את החבילה של גדי. הוא מצץ לו בלהט את כיפת הזין הענקית, כשאצבעותיו מרקידות את האשכים של גדי ומידי פעם נתקעות למורה בחור הישבן. דביר שיחק ביד אחת בביצים של גדי ובאחרת אונן לעצמו, כשהזין שלו, בהחלט גדול מהממוצע, תאב להשפריץ מפעולת הזין של המורה. גדי שיחק בתלתלי ראשו של הנער והתחיל לדפוק לו את הגרון. ''נהדר. נהדר המורה. תמשיך ככה'' צעק לו דביר מאזור חלציו.
''אם עוד פעם תקרא לי כאן המורה...'' איים גדי.
דביר מיד המשיך ''מה תעשה לי? תקרע לי את התחת?'' צחק, וחזר למצוץ את כיפת הזין וללקק את האשכים הגדולים והחלקים. הוא נתקל עד עכשיו רק מעט באשכים לגמרי חלקים. לרוב הבנים ששכב עמם היו ביצים שעירות, מי יותר ומי פחות. ''איזה ביצי קסם יש לך'' המשיך להדליק את המורה. ''אם תמשיך ככה....'' אמר גדי ''אם תמשיך ככה, אני אמלא לך את הפה'' צעק, ופרץ שפיך אדיר נורה מהזין שלו לתוך הגרון העמוק של הנער החרמן. ''נפלא, המורה'' אמר דביר כשסיים לבלוע את מעדן הווניל. הוא התרומם, אחז בכתפיו של גדי, קירב את שפתיו לשפתי המורה ונשק לו. גדי רצה תחילה להתחמק, הוא חשש שמא יתאהב בנער. אבל הגמירה הנפלאה חייבה אותו להודות לדביר בנשיקות לוהטות.
הם התנגבו ויצאו עירומים מהמקלחת. גדי ניגש למקרר והביא קולה קרה ושתי כוסות. הוא התיישב מול דביר. דביר ישב על הכורסא וגדי השתרע במלוא מערומיו על הספה. הם שתקו. לגמו והביטו איש בעיני האחר. ''יש לך זין כל כך נפלא'' החל דביר לחמם את האווירה והזין שלו המריא אל על. ''גם לך לא חסר'' ענה המורה. דביר נעמד, התקרב לספה ונשכב לצידו של המורה. הוא החל לנשק את גדי על פניו, על חייו, ליקק לו את האוזניים, את העורף. דביר נמנע במכוון מלנשק את גדי על שפתיו. הוא רצה להדליק את גדי, לחרמן אותו, לשגע אותו. הוא רצה שהמורה יזיין אותו בישבן. אצל שניהם הזין נעמד. דביר הרים את רגלו על משענת המיטה, באופן שחור ישבנו נפתח ונגלה, הוא אחז בזין הענק של המורה הסקסי וכיוון אותו ישר את החור. ''תדפוק אותי, תזיין אותי, תקרע אותי!'' התחנן, ואז, כשכיפת הזין נבלעה בחור,הוא התנפל על השפתיים של גדי והתחיל לנשק אותו בפראות נשיקות לוהטות, שופעות רוק וטיולי לשונות. גדי לא יכול היה לעמוד בפרץ. הוא החל להתנועע עם האגן ולזיין את החור הנפלא של הנער(תלמיד י''ב, מתמטיקה ופיזיקה מוגברים...), הספה הזדעזעה מטלטולי הגברים. הזין של גדי פילח בעוצמה את הישבן של הנער. 22 ס''מ של גוש בשר עמודי ונהדר חדרו לישבן של הנער הרך. דביר זעק מהנאה. ''תמשיך. תמשיך. אתה כל כך מעולה'' עודד את גדי לקרוע אותו. הזין של גדי נכנס ויצא, העמיק לחדור ולצאת. תנועותיו הלכו וגברו כשדביר סוחט ממנו עוד ועוד נשיקות שרק הלעיטו והגבירו את הקצב. הישבן של דביר התלהט. החום היה כל כך נהדר לנער. הזין של דביר נעמד ומעוצמת החיכוך הוא החל לפלוט זרעונים על הספה, על גדי, על הרצפה. דומה היה שהקילוחים לא ייפסקו, אבל המציאות עשתה את שלה. הוא תקע את אצבעותיו בחוזקה בחזהו של גדי. ''איזה זיון נפלא. איזו אורגזמה. בחיים לא חוויתי ככה'' נשק לגדי שהחל למלא את עכוזו של הנער בפרצי שפיך מתמשכים. ''העוזרת תצטרך לעשות כאן ניקוי יסודי,'' סינן גדי לאחר שהשפיך שלו מילא את הספה בהתגלשו מהעכוז של דביר החוצה.
הם שכבו מחובקים עוד מספר דקות. מתנשקים ומלטפים זה את זה.

דביר התלבש באי חשק מופגן. הוא השתוקק שהמורה יזמין אותו להעביר את הלילה לצידו. אך לא כך. גדי העירום ליווה את דביר אל הדלת. ''היה נפלא, אוכל לחזור כדי לדון במסיבה?'' שאל דביר וצחק.
''בהחלט. ואם יש לך חבר אקטיבי, שנעשה שלישיה ואני אהיה באמצע, זה יכול להיות נפלא.'' השיב המורה.
''בהחלט'' ענה לו דביר, נשק לאצבעותיו והצמיד אותן לשפתיים של המורה.
לאחר סיבוב נוסף במקלחת, הפעם בגפו, הציץ גדי, המורה והמחנך, בדף שהותיר דביר על שולחן הסלון. על הדף הייתה רשומה הכותרת: ''תוכנית מתווה למסיבת סיום השנה.''
מלבד זאת הדף היה ריק לחלוטין.

שלושה ימים לאחר מכן, ללא תאום, בשעת ערב מאוחרת, נשמעה דפיקה על דלת הדירה של המורה גדי. הוא פתח את הדלת. בפתח עמדו שני נערים. דביר ההומו ולירן, החתיך המהמם של הכיתה. גדי לא האמין למראה עיניו.
''ביקשת אקטיבי'' אמר דביר, אחז בידו של לירן ונכנס לתוך הדירה.