הפרופיל של YOSI2455

yosi2455's avatar
88 דירוגים
  • yosi2455
  • פופולאריות: 171 נקודות
  • פעילות: 1571 נקודות
  • גיל: 33
  • מצב משפחתי: רווק
  • מתעניין ב: גברים + נשים
  • הצטרפות: 3077 days ago
  • התחברות אחרונה: 1354 days ago
  • הפרופיל נצפה: 20348 פעמים
  • צפה ב: 1032 סרטים

צור קשר עם YOSI2455

מידע נוסף על yosi2455


מעשה בשלושה ערסים - פרק ו'

ליאור חזר לאונן לעצמו בזמן שאסי פתאום נעמד על המיטה. אני וליאור הסתכלנו עליו.
''מה אתה עושה?'' שאל ליאור. אסי עבר מעליי ונעמד בצד השני של ליאור. אני וליאור זזנו קצת לכיוון המקום הריק שאסי השאיר.
''פתח, פתח קצת ת'רגליים.'' אמר אסי ונתן לו בעיטה קטנה על הרגל. ליאור ציית ובאמת פתח את הרגליים. אסי בתחילה נעמד בין רגליו, ולאחר מכן נשכב על בטנו בין רגליו של ליאור. ליאור פיסק את רגליו עוד יותר מה שגרם לי להידחק קצת הצידה. הזין של ליאור היה ממוקם בדיוק מול הפרצוף של אסי. אסי הושיט את ידו לזין של ליאור ותפס אותו. ליאור בתחילה עוד אונן ובמשך כמה שניות הם אוננו יחד, עד שליאור הוריד את ידו ונתן לאסי שליטה מלאה על הזין שלו. בינתיים ליאור העביר את ידו מעבר לראשי והניח אותה על כתפי, מה שגרם לי להיצמד אליו בחזרה. לאחר מכן אסי פתח את פיו והכניס לתוכו את הזין של ליאור. הוא החל לסגור את שפתיו על הזין באיטיות ולאחר מכן החל ממש למצוץ לו. ראיתי מהזווית שלי איך אסי משחק עם לשונו בתוך פיו בזמן שהזין של ליאור בתוכו. לאחר מכן הוציא את הזין, הסתכל עלינו וחייך. ''אחי, ככה אני מנסה שנים ללמד את השרמוטות שלי איך לעשות את זה...'' אמר אסי.
''אח שלי, אתה מורה מספר 1... תמשיך...'' אמר ליאור. אסי חייך וחזר למצוץ.

בזמן שהוא מצץ, הסתכלתי על ליאור וראיתי איך החיוך לא יורד מפניו. הוא נשם בכבדות, השעין את ראשו לאחור ועצם את עיניו. הוא כל כך נהנה. הוא תמיד היה ידוע כבן אדם שמח אבל ההבעה שהייתה לו על הפנים בזמן שאסי מצץ לו, הראתה לי צד אחר שלו שלא היכרתי. מאין שמחה וחרמנות והכרת תודה - הכול ביחד. שמחתי לראות אותו ככה. זה ריגש אותי. הנחתי את ידי על החזה שלו והתחלתי להעביר את אצבעותיי על שיערות חזהו. ליאור הסתכל אליי וחייך.
''אתה אוהב את הסוודר שלי, הא...?'' אמר.
''לגמרי, אחי...'' המשכתי ללטף את חזהו בתנועות סיבוביות, ולאחר כמה שניות הוא הניח את ידו על ידי וליטף יחד איתי את חזהו הגדול. שיחקתי עם הפטמות שלו וגרמתי להן להתקשות, ולאחר מכן רק העברתי עליהן את אצבעותיי. החלטתי שאני רוצה לגרום להן להתקשות יותר וידעתי שאוכל לעשות זאת רק אם אקרר אותן מעט. הורדתי את ידי מהחזה של ליאור וליקקתי את אצבעותיי, ולאחר מכן חזרתי לפטמות שלו, מרטיב אותן מעט ברוק שלי, וזה עבד מצויין. הפטמות שלו הזקרו ונהיו קשות עוד יותר. השיער שמסביב לפטמות שלו נצמד לגוף מהרטיבות מה שגרם לפטמות לבלוט עוד יותר. ליאור הסתכל על הנעשה וחייך. בינתיים שלח את ידו השנייה, זאת שהייתה מונחת על כתפי, והשחיל אותה מתחת לבית השחי שלי, ושיחק עם האגודל בפטמה שלי. אחרי דקות ארוכות אלה, ליאור פתאום תפס את ראשו של אסי והוריד אותו במהירות מהזין שלו. אסי התיישב על ברכיו מחוייך וליאור החל להשפריץ. השפיך שלו עף גבוה וכיסה את כל המיטה. מטח אחריי מטח, שפריץ אחריי שפריץ. אני ואסי ניסינו להימלט כדי שכמה שפחות טיפות שפיך יעופו עלינו. ליאור התנשם בכבדות, עד שלבסוף נרגע וסחט את הזין שלו מכל טיפת שפיך שעוד נשארה שם. לאחר מכן קם מהמיטה, משאיר אותי ואת אסי לבד.
''אחי, לאן אתה הולך?'' שאלתי.
''לשטוף ידיים... ואני חייב להשתין.'' אמר ליאור ונכנס לשירותים. אסי הסתכל עליי ואני עליו וחייכנו אחד לשני.
''איזה טירוף, אחי...'' אמר בעוד הוא חוזר לאונן לעצמו.
''לגמרי...'' אמרתי.

ליאור יצא מהמקלחת לבוש בבוקסר ונכנס למיטתו.
''אחים שלי, חולה עליכם! לילה טוב.'' אמר ליאור.
''לילה טוב.'' אמר אסי.
''ביי, קופיקו.'' אמרתי.
''טוב, אחי, אני נכנס להתקלח.'' אמר אסי. ''אתה הולך לישון?''
''לא, אני גם רוצה להתקלח, אני אכנס אחריך''. אמרתי.
''רוצה יחד...?'' שאל.
גיחכתי מעט. אבל זרמתי איתו.
''טוב, סבבה.'' אמרתי. אסי חייך והלך לכיוון המקלחת. הלכתי בעקבותיו. נכנסנו למקלחת ואסי הדליק את הדוש. ''רוצה לעשות אמבטיה?'' שאלתי והצבעתי על האמבטיה שעמדה ריקה.
''ואללה, סבבה...'' אמר וחייך. התכופפתי להכניס את הפקק לאמבטיה ובינתיים אסי נעמד מאחורי והרגשתי איך הוא מדגג לי את החור של התחת עם הזין שלו. הסתובבתי אליו וחייכתי.
''איזה דפוק אתה, אחי...'' אמרתי. נכנסנו לאמבטיה והתיישבנו זה מול זה, כל אחד בצד אחר. הרגליים שלנו שכבו זו על זו והמים עלו באיטיות ובהדרגה. הזין של שנינו לא הפסיק לעמוד. מילאתי את האמבטיה בקצף ואחרי שהמים הגיעו לגובה מספק, סגרתי את הברז. פשוט ישבנו שם, מחייכים זה לזה ומאוננים כל אחד לעצמו.

''אז מה עושים?'' שאל אסי.
''בוא הנה...'' אמרתי וסימנתי לו עם הראש להתקרב אליי. אסי נעמד והתקדם לקראתי. הסתכלתי על הזין שלו שהתמקם קצת מעל ראשי. עם כל צעד שלו (ולא היו הרבה), הזין שלו קיפץ במקום ומיד התיישר והצביע עליי. לאחר מכן אסי התיישב עם הגב אליי, בין הרגליים שלי ונשען על בטני. את ראשו השעין לאחור על כתפי ואני את ידיי השחלתי מבעד לזרועותיו. מיקמתי אותן על בטנו. קצת היה לי צפוף עם הרגליים, לכן הרמתי אותן, וליפפתי אותן סביב ירכיו של אסי. אסי, שלא הפסיק לאונן כל אותו הזמן, מדי פעם הצליף את הזין שלו על כפות רגליי. שנינו צחקנו בכל פעם שעשה את זה. אחריי כמה פעמים כאלה, תפסתי את הזין שלו עם כפות רגליי. ''עכשיו נראה אותך...'' אמרתי. אסי מבחינתו רק החל לעלות ולרדת בעדינות עם אגנו והחל למעשה לשפשף את הזין שלו באמצעות כפות רגליי. לאחר מכן הוא הניח את ידו על ידי ומיקם אותה על הזין שלו. כשעשה את זה אתמול, נבהלתי מזה, אבל אחריי מה שעבר עלינו היום, זה כבר היה נראה חסר משמעות. התחלתי להעביר את ידיי לאורכו של הזין, הלוך וחזור. בקושי ראיתי אותו בגלל הקצף, אבל הרגשתי עד כמה הוא קשה וגדול. הגברתי את הקצב ואסי נשך את שפתיו וגנח בשקט. פתאום הוא הפסיק אותי ונעמד על ברכיו. הסתכלתי עליו כשקם ממני והוא סובב אליי את ראשו. ''מה אתה עושה?'' שאלתי.
''בוא, בוא.'' אמר לי ומשך אותי אליו בידי. נעמדתי גם אני על ברכיי, מאחוריו. הזין שלי התמקם בין שני פלחי ישבנו. שלחתי את ידיי לעבר הזין שלו, בעוד הזין שלי מתחכך עם התחת שלו. ''רגע, רגע, תפסיק.'' אמר לי ונשען מעט קדימה. הוא הושיט יד לאחור, תפס את הזין שלי ודגדג לעצמו את החור של התחת.
''אתה רוצה לתת לי? שאני אדגדג לך?'' שאלתי בלחש.
''לא.'' אמר. ''אני רוצה שתכניס אותו...'' הוא לא הסתכל על פניי כשאמר את זה.
''לאן?'' שאלתי.
''אתה יודע...'' אמר.
''מה?! אתה בטוח?'' שאלתי.
''כן...'' ענה בשקט.
''למה?''
''פשוט תכניס אותו.'' אמר.
''טוב, אחי. על אחריותך.'' אמרתי.

אסי הוריד את ידו מהזין שלי ונעמד על ארבע. הוא הבליט את התחת שלו עוד יותר לאחור וראיתי את החור של התחת שלו.
''אחי, לא נראה לי שזה ייכנס, זה ממש קטן...'' אמרתי.
אסי שלח את שתי ידיו ותפס כל לחי של תחת ביד אחרת, וגרם לחור להתרחב מעט. ''יאללה, נו!'' אמר. קירבתי את הזין שלי לחור שלו, בעוד הוא שולח את התחת שלו לכיווני. באיזשהו שלב העברתי את הכיפה על החריץ כמה פעמים ולאחר מכן התחלתי ללחוץ את הזין פנימה. לאט לאט ראיתי איך הכיפה שלי נבלעת בתוכו. אסי הוריד את הידיים בחזרה לרצפת האמבטיה.
''אחי, אתה בסדר?'' שאלתי.
''כן... כן... תמשיך! כנס עוד!'' אמר. המשכתי לדחוף את הזין עוד פנימה ועוד. הזין שלו פשוט הלך ונעלם בתוך אסי. אחריי שחצי ממנו כבר היה בפנים, התחלתי לצאת. ''עוד פעם, עוד פעם, אחי, אל תצא.'' אמר. נכנסתי שוב, והפעם הכנסתי יותר מהזין פנימה. אחריי כמה פעמים שעשיתי את זה, הנחתי את ידיי על מותניו והכניסה נעשתה קלה יותר. בתנועות מונוטוניות התחלתי להכנס ולצאת מהתחת שלו, כשאסי עוזר לי בכך שהוא דוחף את עצמו הלוך וחזור. אסי גנח בשקט ואני הצטרפתי אליו. ''אחי, אתה לא מבין... אח... איזה כיף זה... תמשיך...!'' אמר אסי. התחלתי להגביר את הקצב. התחושה על הזין הייתה מטורפת. יותר טובה מכל כוס שזיינתי עד היום. הקצב כבר היה ממש מהיר. עם כל כניסה של הזין השפרצתי קצת מים אל מחוץ לאמבטיה. עם כל כניסה הכנסתי את הזין עמוק ככל שיכולתי וכשיצאתי, יצאתי כמעט עד הסוף, אך תמיד חלק מהזין שלי נשאר בתוך התחת שלו. התכופפתי קדימה והשענתי את בטני על גבו, וחיבקתי את ביטנו. ידעתי בוודאות שאני עומד לגמור. הזין שלי התקשה וזירזתי את תנועותיי עוד יותר.
''אחי, אני גומר...'' אמרתי.
''אל תצא!'' אמר.
''אני גומר...''

אסי תפס לי את הגב, מצמיד אותי אל גבו עוד יותר, לא נותן לי לצאת ממנו. לא יכולתי יותר להחזיק מעמד והתחלתי לגמור לו בפנים. עם כל מטח שפיך נכנסתי עוד יותר ועוד יותר פנימה. הרגשתי איך אסי מתפתל תחתיי עם כל מטח והרגשתי על בטנו איך נשם בכבדות וגנח בשקט.
''אחי...'' אמר והחל להשפריץ בעצמו, בעוד אני בתוכו. אחרי ששנינו גמרנו, יצאתי ממנו והחזרתי לשבת מותש ומיוזע. אסי התיישב מולי. הסתכלנו אחד על השני וחייכנו. ''אז מה?'' שאל אותי אסי.
''חוזרים הביתה מחר, אה? איזה באסה...'' אמרתי.
''לגמרי, אחי. הייתי בכיף נשאר פה חודש.''
''יאללה, בוא נלך לישון, יש לנו וואחד נסיעה מחר...'' אמרתי. קמנו שנינו ושטפנו את עצמו. כשסיימנו יצאנו מהמקלחת וראינו את ליאור שוכב לו ישן באמצע המיטה. הסתכלתי על אסי וחייכתי. הוא חייך אליי חזרה והלכנו שנינו לשני צידי המיטה של ליאור, ונכנסו למיטה, כל אחד מכיוון אחר. ליאור התעורר בהדרגה.
''מה זה, מה אתם עושים?'' שאל ליאור.
''אחי, לילה אחרון.'' אמר אסי.
''נו, יש לכם מיטה שלמה שמה.'' אמר ליאור. אני ואסי רק נצמדנו אליו יותר, כל אחד מצד אחר. לבסוף הוא נכנע, ופרש את זרועותיו. אני ואסי מיקמנו את ראשינו על החזה שלו, מצמידים את הזין שלנו לירכיים שלו ומשלבים את רגלינו ברגליו. בעוד אנו שוכבים שם, התחלתי לאט לאט ללטף לליאור את הבטן, מעביר את אצבעותיי בנתיבים שבין ריבועי בטנו, לאחר מכן, הורדתי את ידי עוד קצת למטה, והחדרתי אותה לתוך תחתוניי הבוקסר שלבש. שיער הערווה שלו היה סבוך ומתולתל. שיחקתי איתו מעט, עד שלבסוף מיקמתי את ידי על הזין שלו, שנח על הביצים ופשוט שיחקתי איתו. אחריי כמה דקות הרגשתי יד נוספת שנכנסה לתוך התחתונים של ליאור. פקחתי את עיניי וראיתי שזוהי למעשה היד של אסי. הרמתי את עיניי מעט למעלה וראיתי את ליאור עם עיניים עצומות וחיוך מרוח על פרצופו. הוא נתן לי ולאסי להשתעשע בגופו הגדול מבלי להוציא הגה.

אני לא יודע כמה זמן שכבנו כך, אבל כך נרדמנו