הפרופיל של YOSI2455

yosi2455's avatar
88 דירוגים
  • yosi2455
  • פופולאריות: 171 נקודות
  • פעילות: 1571 נקודות
  • גיל: 33
  • מצב משפחתי: רווק
  • מתעניין ב: גברים + נשים
  • הצטרפות: 3077 days ago
  • התחברות אחרונה: 1354 days ago
  • הפרופיל נצפה: 20348 פעמים
  • צפה ב: 1032 סרטים

צור קשר עם YOSI2455

מידע נוסף על yosi2455


מעשה בשלושה ערסים - פרק ה

אחריי יום שלם של סיבובים בעיר, ושוב ים, ושוב בריכה ומסיבה בערב, חזרנו לחדר במלון. איך שהגענו לחדר, אסי שם מוזיקה, איזה טראנס ששלושתינו אהבנו. ליאור השתכר ונדמה היה שלא היה מודע למעשיו... הוא פשט את כל בגדיו והתחיל לקפוץ ולרקוד על המיטה. אני ואסי התחלנו לצחוק עליו.
''אחי, אתה מסטול לגמרי, הא?'' שאל אסי בעודו מוריד את חולצת הכפתורים שלבש.
''יאללה! מה אתה משחק'תה? בוא תרקוד!'' אמר ליאור תוך כדי הקפיצות. אסי התפשט לגמרי גם הוא, עלה על המיטה והחל לרקוד ולקפוץ יחד עם ליאור. מדי פעם הם פתאום נכנסו לפוזה שכאילו אסי מזיין את ליאור בתחת ולהפך, ושלושתינו נקרענו מצחוק בכל פעם כזאת. הכלים שלהם קיפצו יחד איתם ולאט לאט החלו לעמוד. שמתי לב שמדי פעם הם גרמו להם להתנגש בכוונה. אני הורדתי את בגדיי, נשארתי בבוקסר בלבד והתיישבתי על המיטה של אסי כשגבי נשען על הקיר. הסתכלתי עליהם וצחקתי.
''תוריד! מה, אתה מתבייש מאחים שך'?'' אמר אסי.
''לא מוריד, עזוב אותי... אתם גמורים, תאמינו לי... איזה שני טמבלים...''

ליאור ירד מהמיטה ובא למיטה שישבתי עליה והתיישב לידי, צמוד אליי, והניח את ידו על כתפי. אסי המשיך לקפוץ על המיטה ולרקוד בזמן שדיברנו.
''מה, מה קורה?'' שאלתי את ליאור.
''אחי, אולי אני שיכור ומסטול רצח, אבל אני יודע מה קרה אתמול בלילה...''
''מה קרה...?'' אמרתי. ליאור התחיל לצחוק ואסי הצטרף אליו. ''מה? מה מצחיק?'' שאלתי והתחלתי להצטרף לצחוקים שלהם.
''ירדת לאסי??'' שאל והחל לצחוק. אסי הצטרף אליו.
סובבתי ראשי בכעס לאסי. ''אחי, איזה בן זונה אתה, יא-אללה!''
''הלו, מה קרה? זה כולה ליאור.'' אמר אסי. סובבתי את ראשי בחזרה לליאור.
''לא ירדתי לו, סתם לק, לא משהו רציני... זה סתם.'' אמרתי, מנסה להתגונן. ליאור המשיך להסתכל עליי. ''מה?!'' שאלתי.
''למה לו כן ולי לא?'' שאל ליאור.
''אז תבקש ממנו שילקק לך, מה אתה רוצה ממני?'' שאלתי.
''אתה, יש לך כבר ניסיון.'' אמר אסי.
''אם הוא ילקק לי... אתה גם תלקק לי?'' שאל. ''תראה איך הוא רוצה את זה...'' אמר ותפס את הזין שלו שעמד קשה ויציב. אסי התחיל לצחוק.
חייכתי ואמרתי: ''אתה יודע מה? סבבה. אם הוא מלקק, אני גם מלקק.'' אסי הפסיק לצחוק. ליאור סובב את פניו לאסי וחייך אליו.
''אחי, אתה יודע מה זה אומר...'' אמר ליאור.
''מה אתם רוצים ממני? איך זה בכלל הגיע אליי?'' שאל אסי.
''אחי, אתה את שלך קיבלת, עכשיו בוא תעבוד. מה קרה?!'' אמר ליאור.
''טוב, טוב... בסדר... ס'עמק...'' אמר אסי וירד מהמיטה. הוא התיישב בצידו השני של ליאור, צמוד אליו וליאור הניח את ידו גם על הכתף של אסי. ''אחי, אבל לא יותר מכמה שניות.'' אמר.
''מה שהוא עשה לך - תעשה לי.'' השיב לו ליאור.

אסי תפס את הזין של ליאור מבסיסו, מה שכבר גרם לליאור לרעד קל. הסתכלתי על המתרחש והרגשתי איך מתחיל לעמוד לי. בלי שליטתי בכלל. בטח בגלל כל השטויות ששתיתי במסיבה. הוא ירד למטה, עוד ועוד, פתח את פיו ופתאום הביא נשיכה לזין של ליאור ומיד הוציא אותו מפיו והחל לצחוק.
''אח! יא בן זונה!'' אמר ליאור וצ'יפח את אסי בכתף.
''אחי, איזה בכיין אתה, תעשה את זה כמו גבר וזהו!'' אמרתי.
''בסדר, צוחק איתכם, יאללה...'' אמר אסי. הוא שוב התחיל להוריד את ראשו. ליאור הניח את ידו מאחורי ראשו של אסי, דוחף אותו, מזרז אותו לכיוון הזין שלו. אחריי כמה שניות, אסי הוציא את הלשון והצמיד אותה לבסיס הזין של ליאור. הרגשתי איך ליאור דרוך. הוא עצם את עיניו ועצר את נשימתו. הרגשתי איך אצבעותיו ננעצות בכתף שלי. אסי הוריד עוד את ראשו ולשונו עטפה את כל צד הזין שלו מהבסיס ועד לכיפה. לאחר שסיים, התרומם חזרה למעלה, הסתכל על ליאור וחייך. ליאור שחרר אנחת רווחה.
''וואו... זה היה מטורף, אחי!'' אמר ליאור. הזין של אסי עמד והוא החל לאונן לעצמו. ניכר היה על פרצופו שהוא מרוצה מהמחמאה.
''עכשיו אתה!'' אמר לי אסי. ליאור סובב את ראשו אליי.
''כן, יאללה!'' אמר ליאור.

הורדתי את ראשי לכיוון הזין של ליאור, הרבה יותר בביטחון מאסי. היה לו זין גדול יותר מהזין של אסי וכהה יותר. הוצאתי את לשוני וליקקתי אותו, ליקוק ארוך יותר מהליקוק שלי אסי. רציתי להתעלות על אסי, לכן לאחר שעליתי למעלה והגעתי לכיפה, לא הורדתי את לשוני ממנו, אלא חזרתי למטה שוב ובאיטיות.
''אחי, אתה גדול! תמשיך... זה מעולה...'' אמר ליאור. אחריי מספר פעמים שבהן ירדתי ועליתי עם לשוני על הזין שלו, התרוממתי בחזרה למעלה, הסתכלתי על ליאור וחייכתי. הוא היה נראה מאושר. ''אחי, אתה גאון... זה היה בן-זונה.'' אמר ליאור ונתן לי תפיחה על החזה.
''מה איתך?'' שאל אותי אסי.
''מה איתי?'' שאלתי.
''אתה לא רוצה...?''
''אתה חייב, אחי, אתה לא מבין כמה זה כיף...'' אמר ליאור.
''אני יודע, כבר קיבלתי מציצות בעבר...'' אמרתי.
''זה לא מציצה!'' אמרו לי שניהם ביחד.
''טמבל, אנחנו סתם...'' אמר אסי.
''זוז, זוז. בוא שב באמצע.'' אמר ליאור וקם ממקומו. הוא העביר רגל אחת מעליי ועמד מולי כשהזין שלו זקוף ועומד לי מול הפנים. לאחר מכן העביר את הרגל השנייה ואני נצמדתי לאסי, שלא הפסיק לאונן לעצמו כל אותו הזמן. ליאור התיישב בצד השני שלי.

שני החברים הכי טובים שלי ישבו לצידי, עירומים ומביאים ביד. לא חשבתי אי פעם שאני אגיע לסיטואציה כזאת איתם אבל זה פשוט קרה.
''תוריד את הבוקסר.'' אמר ליאור והתחיל למשוך לי את הגומי של הבוקסר. הרמתי מעט את ישבני והורדתי מעליי את הבוקסר. הזין שלי קפץ החוצה. אסי וליאור צחקו. ''אחי, ביחד?'' שאל ליאור את אסי.
''ביחד? יהיה מקום?'' שאלתי.
''יהיה בסדר, אחי. יאללה.'' אמר ליאור. שניהם החליקו במורד המיטה ומיקמו כל אחד את ראשו בצד אחר של הזין שלי. ''אחי אתה מוכן?'' שאל אותי ליאור.
''יאללה, נו...'' אמרתי.
ליאור הסתכל אל אסי ואמר: ''שלוש... ארבע... ו...''
שניהם הוציאו את לשונם ובמקביל הצמידו אותה לבסיס הזין שלי וליקקו אותו באיטיות עד למעלה. התחושה הייתה מעלפת. לא ידעתי עד כמה הזין שלי רגיש. עצמתי את עיניי ונתתי להם לעשות את שלהם.
''וואו.. זה... וואו... זה טוב...'' מלמלתי.
אחריי כמה שניות שמעתי את אסי אומר לליאור: ''איכס! אחי, הרגשתי את לשון שלך!'' ליאור התעלם מאסי, שהפסיק ללקק לי, ופשוט המשיך ללקק לי בעצמו. אסי חזר להתיישב לידי ולאונן לעצמו. ''חולה נפש..'' סינן אסי. ליאור המשיך ללקק לי את הזין, יותר זמן ממה שכל אחד מאיתנו קיבל בינתיים. לפתע הוא פתח את פיו והכניס את כל הזין שלי לפה שלו. אני ואסי נדהמנו למראה עינינו, ואני הופתעתי מהרגשת החום והרטיבות שעטפו את הזין שלי בפתאומיות.

''אחי!'' אמר אסי והסתכלנו אחד על השני מחייכים. ''קבל, קבל אותו!'' אמר אסי. ליאור לא זז. הוא פשוט מיקם את הזין שלי בפה שלו ונשאר ככה כמה שניות. לאחר מכן, הוא החזיר את ראשו לאחור ולאט לאט הוציא את הזין שלי מפיו כששפתיו עוטפות אותו מכל הכיוונים. אחריי שהוציא את הזין שלי לגמריי, הוא חייך וחזר לשבת בצד השני שלי. אני ואסי הסתכלנו עליו המומים.
''בואנה, איזה כיף זה... יותר ממה שחשבתי שזה יהיה.'' אמר ליאור בעודו מנגב את פיו. אני ואסי לא ידענו מה להגיד.
לפתע, אסי אמר: ''תעשה לי גם!'' הסתכלתי על אסי, וליאור, בלי לחשוב פעמיים בכלל, התכופף לכיוון הזין של אסי. אני ישבתי באמצע, ביניהם, אבל זה לא הפריע לו. הזין שלי שעמד בטירוף התמקם באמצע החזה של ליאור והרגשתי איך הוא מתחכך בשיער החזה שלו. התחושה הייתה נעימה ביותר. הזין עוד היה רטוב מהמציצה של ליאור. ליאור תפס את הזין של אסי והכניס אותו לפיו בבת אחת. אסי הוציא פתאום שאגת אנחה והניח את ידו על ראשו של ליאור. אני נהנתי מתחושת שיער החזה של ליאור על גב הזין שלי, לכן התחלתי להחליק אותו בעדינות הלוך וחזור. לליאור זה לא הפריע. הנחתי את ידיי על גבו של ליאור בזמן שהוא מצץ לאסי. מדי פעם הוא הוציא את הזין של אסי מפיו, ליקק אותו מכל הכיוונים, ושוב חזר ובלע אותו. אסי החל להיאנח בקול רם יותר: ''אחי... זה טוב... עוד, עוד... תמשיך...''

ליאור, שהרגיש שקצב החיכוך של הזין שלי בחזה שלו גדל, לפתע הרים קצת את מרפקו והזין שלי מצא את מקומו בבית השחי של ליאור. באותה שנייה, הוא סגר את היד על הזין שלי. אני המשכתי בתנועותיי ודרך שיער בית השחי שלו ראיתי את קצה הזין שלי מבצבץ ונעלם ושוב מבצבץ ושוב נעלם. התחלתי ממש לזיין לו את בית השחי. שיער בית השחי שלו דגדג לי כל חתיכה מהזין והתחושה הייתה מטורפת. לא רציתי שיפסיק ורק הגברתי את הקצב. אחריי כמה דקות, ליאור התרומם בחזרה, ניגב את פיו ודפק חיוך מאוזן לאוזן. קצת הופתעתי שהוא קם פתאום. איך שהוא קם החזרתי את היד לזין והמשכתי לאונן לעצמי באיטיות.

''בואנה, אחי... שיחקת אותה.'' אמר אסי. ''איזה מקצוען!''