הפרופיל של TOMERD123

tomerd123's avatar
0 דירוגים
  • tomerd123
  • פופולאריות: 0 נקודות
  • פעילות: 2 נקודות
  • הצטרפות: 1269 days ago
  • התחברות אחרונה: 1269 days ago
  • הפרופיל נצפה: 745 פעמים
  • צפה ב: 3 סרטים

צור קשר עם TOMERD123

מידע נוסף על tomerd123


החוויה הראשונה שלי

שלום,שמי תומר
אני בן 27 מתל אביב גובה ממוצע ושיער בהיר. רציתי לספר לכם על החוויה הראשונה שלי עם גבר
זה היה אחרי שנתיים של קשר, תמיד הייתי עם בנות (ןעד היום אני בעיקר עם בנות) אבל כל פעם שחברה שלי הייתה מתקרבת לאזור האחורי היה עובר בי רטט וידעתי שזה משהו שאני עוד יחקור.

אחרי שנפרדנו התחלתי להעביר את הזמן בסטוצים, אבל הרגשתי שמשהו חסר, שהגיע הזמן לדברים חדשים, אבל פחדתי לנסות משהו בארץ שאני לא ייתקל בטעות במישהו שאני מכיר והכל יחשף, אז החלטתי לנסות את מזלי בחו"ל.

טסתי ללונדון למשחק של ארסנל וחשבתי שזאת תהיה ההזדמנות, לא רציתי שההתנסות תהיה דרך איזה אתר או אפליקצייה אלה שתהיה ממש כמו סטוץ, מתחיל עם פלרטוטים מגיע לשלב של התרגשות ואז להגיע לבית ולהתפרק אחד על השני.
אז חיפשתי פאב "אחר"... וחשבתי ששם אני יתחיל לצוד, מה שלא ידעתי זה שאת ההתנסות של להיות "אישה" תהיה הרבה יותר נרחבת.
אחרי כמה דקות של ישיבה על הבאר הגיע הבחור הראשון, הוא לא עשה לי את זה אבל הוא היה תקיף והתעקש להזמין אותי לשתות ולדבר, קצת מציק אני מודה (עכשיו אני מבין אתכן...) אבל נפנפתי אותו בנימוס.

ואז הגיע מייק, התחלנו לדבר והקליק היה מיידי, פלרטטנו צחקנו והכל זרם כמו בכל סטוץ אחר, ולבסוף הגיעה ההצעה שכל כך חיכיתי,
חזרנו אליו לדירה וההתרגשות והחרמנות שבי התחילה לעלות על גדותיה.
התחלנו להתנשק אבל לי הייתה מטרה אחת ברורה. מהר ירדתי על הברכיים והפשלתי לו את המכנסיים והתחתונים, המראה שנגלה לעניי מעמיד לי את הזין ישירות כל פעם שאני חושב עליו

מולי נפרס זין גדול עדיין במצב ישן עבה ולא נימול, אין דבר שיותר מגרה אותי מזה (אולי חוץ מכוס על גילוח יפה מתחת לחוטיני, אבל זה לפעמים אחרות)
התחלתי ללקק אותו בתאווה ותפוס אותו בשני הידיים, היה לי קשה להכניס את כולו לפה, והמחשבה שהוא יכנס לתחת שלי הדליקה והפחידה אותי בו זמנית.

המשכתי למצוץ את הזיין הזה, ההרגשה של ההתקשות הטריפה אותי וגרמה לי למצוץ הרבה יותר חזק ומהר, עד שלא יכלתי עוד, הסתובבתי עם הגב עליו והסתכלתי אחורה, תזיין אותי אמרתי לו. הוא התחיל ללטף לי את הישבן ולהעביר אצבע על פי הטבעת לי, ניסה להחדיר טיפה, כמה שלא ניסתי להשתחרר האצבע התקשתה להכנס.
אבל הבחור היה כבר מוכן וניגש למגירה והוציא ג'ל סיכה ומרח אותה על הזיין שעכשיו עמד כל כך חזק שעוד שניה התנתק ממנו ועף לתקרה
הוא התחיל להעביר את הכיפה הלא נימולה שלו בין הלחיים שלי ולהצליף עם הזיין המסיבי שלו על הגב התחתון שלי.
התחלתי להזיז את הגוף אחורה מנסה לגרום לו כבר לדחוף את עצמו אליי.
ואז זה הגיע, בהתחלה לאט ורק כמה סנטימטרים, הכאב היה עצום אבל מהר מאוד התחלף בתענוג, הג'ל שלו גרם לעבודה להיות ממש קלה (הבחור היה מקצועי אין ספק)
אחרי כמה דקות שהוא זיין אותי בכוח בדוגי, עברנו לתנוחה שמאוד מגרה אותי, הוא שכב על הגב, ואני התיישבתי עם הגב עליו והתחלתי לקפוץ, הזיין שלי (שכבר הספיק לגמור פעמיים בזמן הזיון) היה רופס, וקפץ בכל פעם שעליתי וירדתי על האיבר המרשים הזה.
הוא המשיך לזיין אותי תוך כדי שהוא מביא לי ביד ולבסוף התחלתי להרגיש את הפעימות של הזין שלו מרחיבות לי עוד טיפה את העכוז, לא רציתי לוותר גם על השלב הזה של החוויה וישר קמתי והתחלתי למצוץ לו את הזין הענק שלו.

מתחים של זרע חם ניתזו לי לפרצוף תוך כדי שאני ממשיך לשפשף את המפלצת שהוא מחזיק בתחתונים.
נשכבנו שנינו על הרצפה אחרי הזיון המטורף הזה ונכנסנו להתקלח.

הוא התחיל לשפשף את שני האיברים שלנו אחד עם השני ומהר מאוד שנינו גמרנו אחד על השני.

התנקתנו התלבשנו ונפרדנו לשלום, חזרתי לארץ ושם עברתי עוד כמה חוויות (הפעם רק מוגנות, את הטעות הזאת אני עשיתי רק פעם אחת ולמזלי יצאתי ממנה בריא ושלם...)

אם בא לכם לשתף או לייצר חוויות,
אפשר למצוא אותי ב
tomerd123@yahoo.com

מחכה לשמוע ממכם


מציג 1 ל-1 מתוך 1 תגובות.
Sex123 - 935 days ago

כל הכבוד!!!
חירמנת לי תצורה