הפרופיל של YOSI2455

yosi2455's avatar
88 דירוגים
  • yosi2455
  • פופולאריות: 172 נקודות
  • פעילות: 1571 נקודות
  • גיל: 33
  • מצב משפחתי: רווק
  • מתעניין ב: גברים + נשים
  • הצטרפות: 3397 days ago
  • התחברות אחרונה: 1674 days ago
  • הפרופיל נצפה: 21192 פעמים
  • צפה ב: 1032 סרטים

צור קשר עם YOSI2455

מידע נוסף על yosi2455


סקס מבית עד לאילת גם בעבודה-חלק א'

הכול התחיל כאשר חיפשתי עבודה לטווח ארוך ולא לטווח קצר. התקשרתי לכל מני עבודות אבל כולם אמרו לי את אותו משפט "מצטערים אנחנו מחפשים עובדים רק לטווח קצר". התבאסתי רצח אז שמעתי דפיקה בדלת, הלכתי אל דלת שאלתי מי זה? אז סימו אמר לי יוסי זה אני סימו פתח לי. פתחתי לסימו את דלת. סימו הוא חבר של הורים שלי הוא הפנטזיה שלי.אף אחד לא ידע שאני דו מיני, כולם ידעו שאני סטרייט. סימו הוא גבר חתיך, נשוי שיער שחור עיניים חומות גוף שרירי שעיר, תחת מוצק וכלי 20 ס"מ עבה. סימו נכנס שאל מה קורה? נתן לי חיבוק של גברים והתחלנו לנהל שיחה:
סימו: מה מצב גבר? איפה הורים שלך?
אני: ברוך השם מה איתך? הם צריכים להיגע
סימו: ברוך השם, איך החברה נותנת לך לזיין?
אני: כן, איך ספיר נותנת לך לזיין אותה?
סימו: יש ויש, מה ככה אתה נראה לי מבואס מחיים?
אני: סתם חיפשתי עבודה אבל כולם זה עבודה לטווח קצר ולא לטווח ארוך.
באמצע המשפט שלי אני מריח ריח מסריח אז אמרתי לסימוי חכת מסריח מה אתה אוכל?
סימו אני חייב לחרבן, אני שנייה הולך לשירותים ותכף נמשיך את שיחה יש לי רעיון בשבליך.
כבר 10 דקות סימו קרא לי לשירותים דפקתי בדלת אז הוא צועק מה אתה דפוק פתח את דלת, תקשיב נגמר לי הנייר אני חייב לנקות את חרא מתחת תביא נייר. הלכתי לראות אם יש לנו נייר אני בתוך ליבי רציתי שלא היה נייר כי רציתי ללק לו את חור, אכן המשאלה שלי התגשמה לא היה נייר, חזרתי לסימו לשירותים הפעם לא דפקתי בדלת אמרתי לו מצטער אחי אין לנו נייר נגמר לנו, הורים שלי צריכים לקנות, אז הוא אומר לי כוס אמק אני שונא להרים את תחתונים בלי שאני מנגב את חור אחרי חרבון, אמרתי לו יש לי רעיון אבל בתנאי אחד שהוא לא מספר אותו לאף אחד. סימו אמר מבטיח, אז הצעתי לו שאני ינקה לו את חור, סימו אומר ייאלה מה אכפתי לי, אז סימו הסתובב עם תחת אלי התחלתי לנקות לו את חור בזמן שאני מנקה לו את חור סימו גנח אחרי 5 דקות נקתי לו את חור, אז סימו אמר יפה זונה תקשיב לי טוב מחר בשעה 14:00 אני לקח אותך לעבוד איתי באילת למשך כמה זמן, על הדרך חוץ משיפוצים אתה גם תקבל כסף אם תהיה זונה טובה זה ברור?
כן אדוני המלך.פתאום אחרי סיימנו את שיחה את ניקוי חור סימו סיפר להורים שלי על עבודה חדשה שלי בתור שיפוצניק. הם אמרו אין בעיה.
הגיעה הבוקר הגענו לשדה תעופה בתל אביב, אני וסימו עלינו על טיסה בשעה 14:00 הגענו לאילת נסענו במונית לקנות לנו רכב פשוט קנינו לנו רכב, נסענו לקניות חזרנו סידרנו את דברים ואז סימו אומר קדימה זונה מה אתה חושב אחרי אתמול אני לא ימשיך ליהנות ממך?
אז סימו מביא כוס אחד פעמית מתחיל להשתין בה תוך כדי כשחיוך מלגלג מרוח על פניו הביט בו. אחזתי בכוס ביד רועדת ולגם את השתן באיטיות: ''טעים לך, אפס? תשתה... תשתה הכול. כשתסיים תניח אותה על מכסה האסלה. כשיבוא לי אמלא לך אותה מחדש. אתה יודע.... צריך להשתין על זבלים כמוך. לעשות מהם אסלה מזורגגת.'' הנוזל המריר חמוץ החליק בגרונו וירד אל קיבתו.סימו שיחק בחגורת העור. קולו השקט של סימו והתקיף העביר בגופו חלחלה, אני קלטתי שסימו פירק שלושה בקבוקי בירה רוקן ברבע שעה. עיניו היו אדומות כשציווה: ''בוא... בוא הנה, כלב מסריח. תזחל אליי... תוציא את הכלי שלי, שרמוטה. בוא, זונה... בוא אליי...אני יודע שאתה מת למצוץ לי אותו.'' התקרבתי אל מכנסי הג'ינס שלו על מנת לפתוח את כפתורי הג'ינס. סימו לא לבש תחתונים ואברו העבה והארוך נחשף לעיניו מלוא תפארתו. בזהירות הכנסתי את זין שלו לפה והתחלתי למוצץ. סימו אחז בשערו ודחף באכזריות את הזין עמוק לגרונו. קולות החנק שפלט רק דרבנו אותו לחזק את האחיזה. בקול מאיים הורה: ''ששש... תמצוץ, זבל... תיחנק... חסר לך שתקיא עלי... תבלע את הזין שלי... זה מה שרצית, נכון?! תקבל אותו בשקט... ובכלל... אתה צריך להגיד תודה. ברגע זה הגשמתי לך את המשאלה. מימשתי את הפנטזיה שלך... אז עכשיו תאכל אותו עמוק בגרון, כלב מסריח.
אחרי שסימו גמר לי בפה הוא אומר מספיק כלב מסריח חכה יש לך את כל לילה ואת כל ימים, אתה הולך להיות עבד שלי.


מציג 1 ל-1 מתוך 1 תגובות.
ssextov - 2744 days ago

יואווו מחרמן רצח
רוצה לעשות איתי גם סקס?
אני גר באילת